Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondja, hogy kellene valami változatosság a szexbe. Tipp?

Figyelt kérdés

Nem unt rám, de szereti a változatosságot. E miatt szokott flörtölgetni a neten.sajnos. Eddig még nem is ment tovább, de most elharagosodott köztünk a helyzet és fel is próbált hívni egy csajt. jó ideig nem volt ilyen hasonló dolog,de most a viták miatt igen.Nem ez a lényeg. Nem vagyok kevés az ágyba, eddig mindenbe benne voltam, amit mondott.ő is megmondta,hogy nem unt rám és nem vagyok kevés,csak hiányzik a változatosság. Volt már orál, anál, különböző pózok. voltunk egy sex shopba is,de nem vettünk még semmit.Valami új ötlet, mivel tegyem változatosabbá és izgatóbbá a szexet? Jah, és szexelünk sokszor. Nem ez a probléma.

és légyszi ne a párkapcsolatos részre válaszoljatok,mert abba már kaptam elég megjegyzést.köszi.


2009. okt. 19. 14:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
A legjobb barátnődet vond be.
2009. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem Te vagy az, akinek váloztatni kellene.
2009. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
+Bilincs +korbács :)
2009. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%

Még mielőtt valaki írná a pisi és a kaki szexet nehogy valaki komolyan vegye őket!!!! Mindenhova beirogatnak ilyeneket!!


Móni.

2009. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Móni, te pedig a saját konzervatít életviteledet hagsúlyozod. Miért lenne az jobb, mint az extremitas? A kérdésre felej.
2009. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Másfelé is kacsingat? Ha így állunk, vond be azt a "mást" a játékba, majdcsak előbb-utóbb leszáll a földre. Mellesleg szerintem egy többfokozatos vibrátor nagyon jó lehetőségeket hordhat magában, lényeg, hogy a játékszer, amit beszerzel, VÁLTOZATOS legyen, és elterelje a párod figyelmét (?). Magadra húzhatsz latexet, öltözz be kis csini légi utaskísérőnek, pincérnőnek, vagy prostinak. Színészkedj, produkáld magad... pfh...
2009. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
ló:)
2009. okt. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Mi 7 éve vagyunk együtt, 2 pózban szeretkezünk + orális szex. Mindig van orgazmusunk és a párom is és én is élvezzük a dolgot, nem kellene más. Szerintem itt nem a szexszel, hanem az egész kapcsolattal van a gond. Amiatt flörtöl a neten, h még nem élte ki magát, vagy megunt. Ezen nem változtathatsz segédeszközökkel, legfeljebb nagyon rövid időre, de aztán az is elveszti az újszerűségét. Egy kapcsolatot nem lehet szexuális segédeszközökkel fenntartani. Mióta vagytok együtt?
2009. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
1 éve és 8 hónapja.ha veszekszünk és szakításra kerül a dolog,akkor mindig ő kezdi a békülést és mindig mondja hogy ő nem akar szakítani.én nem szeretnék senkit be venni a kapcsolatunkba harmadiknak.
2009. okt. 19. 18:43
 10/23 A kérdező kommentje:

jah és voltunk sex shopba és a vibrátort említette,hogy eljátszana velem,akkor szerintetek jó ötlet???

jah és az egyik bnőm szerint ,lehet hogy a sexben a változatosságot nem erre értette,hanem más emberre.és nem hármasban. ki tudja. mondjuk nekem azt mondta hogy nem unt rám,sőt mikor ezt mondta még fel is háborodott...

és még mindig sokszor szexelünk,így lehet szerintetek ez az ok?

2009. okt. 19. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!