Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En vagyok hulye vagy a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok hulye vagy a parom reagalta tul a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Viszonylag fiatal kapcsolatban vagyok. Tegnap megbeszeltuk a parommal, hogy atmegyek este es elmehetnenk setalni. Majd emlitettem kesobb, hogy milyen jol esne egy porkolt. Erre visszairta, hogy akkor csinal estere. Nagyon orultem, volt nagy boldogsag, de aztan eszembe jutott, hogy akkor faradt lesz utanna a setahoz. Na!, Irtam is neki, hogy nekem egy szendvics is jo lesz, es majd inkabb csinaljunk maskor egyutt valamit.

Erre megsertodott, hogy nem akarom, hogy fozzon. Neki sokat jelent, szamara ez a lelkesedes jele. Raadasul, meg egy kicsit tovabb gondolta es parhuzamot vont ket masik hasonlo esettel ami par honapja tortent. Akkor is fozott, de nem tudtam atmenni vagy valami kozbejott, viszont akkor meg nem is voltunk ilyen forman egyutt (mas helyen volt nalam a parkapcsolat a prioritasban).

Pedig szeretem amit foz es tenyleg megbecsulom ha csinal valami finomat (nagyon jol foz).


Figyelmes akartam lenni es semmit nem gondoltam ebbe bele, de ot nagyon erzekenyen erintette.


Szerintetek nekem kellett volna erre figyelnem, vagy inkabb o reagalta tul az egeszet?


33F



2013. júl. 18. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Áh, kicsit túlreagálja a leányzó.
2013. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

lehet, menstruál....


vagy egyszerűen örült, hogy a kedvedben járhat, és te nem engedted neki. beszéljetek!

2013. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki ezt amit ide leírtál. Megérti szerintem:D
2013. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, aztan beszelgettunk es estere mar minden rendben volt. Nem haragudtam ra, hogy lecseszet. Amugy meg volt egy erzesem, hogy nem is en voltam a kivalto ok.
2013. júl. 18. 12:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyire fontos volt a séta? Ennyire nem tudtál flexibilis lenni? És ha kifárad? Akkor Bumm, de örömöt akart okozni neked, te meg azt mondtad inkább ne, mert inkább sétáljunk. Nem tudom kicsit követni az egészet, de nekem olyan apróságoknak tünnek itt a dolgok, hogy csak örülök, hogy ilyen hülyeségek (amik minden nap előfordulnak nálam), semmi problémát nem okoznak.
2013. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#2


Nem menstrual :). Nem arrol volt szo, hogy nem engedem neki, csak kedveskedni akartam. Ha azt irta volna vissza, hogy de o nagyon szeretne nekem csinalni, akkor biztos orultem volna neki es nem ellenkeztem volna

2013. júl. 18. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez ilyen 'ki az elozekenyebb' verseny nalatok?


Tudod mit, fozz neki porkoltet, biztos ertekeli. Nincs is annal jobb, mint amikor a pasi foz :)


Ja en is kerek porkolt!

2013. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mar latom magam, amint konyorgok, hogy fozhessek :)
2013. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7


En sem ertettem a szituaciot. Van az pillanat amikor az ember nez, hogy "Mi a p*csa?". En is igy neztem amikor lattam a kitoreset

2013. júl. 18. 12:44
 10/12 A kérdező kommentje:

#10


Te is fozni akarsz nekem? Nanemar :D

2013. júl. 18. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!