Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit buta kérdés tudom. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit buta kérdés tudom. De mi a nehezebb? eltitkolni azt, hogy szeretsz valakit, vagy tettetni, hogy szeretsz valakit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Tökre elgondolkodtató kérdés! :)

Szerintem eltitkolni nehezebb, mert nem bírod ki, hogy ne légy a közelébe, hogy ne nézz rá, hogy ne mutasd ki a féltékenységedet stb.

Persze eljátszani is nehéz, és ugyanúgy nagy sebet hagy...

2009. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

sztem egyforma. vagy nem. talán a tettetés nehezebb, mert azt előbbutóbb úgyis észreveszi a másik, mivel ismer már.

akibe meg titkon vagy szerelmes, az nem ismer annyira, így nemtuti h lejön neki h temost szerelmes vagy azér vagyilyen.

2009. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
A tettetés ezerszer nehezebb, nálam egyszerre volt sajnos mindkettő, nem találkozhattunk, ő nagyon szeretett, én viszont őt csak mint barát. Próbáltam jobban megismerni, megszeretni, de a végén már elviselhetetlen volt, hogy átvágom őt, becsapom így végól szakítottam vele. Nagyon nehéz volt.
2009. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én tapasztalatból tudok beszélni [ sajnos :( ]:

Tettetni azt, hogy szeretsz valakit sokkal nehezebb.

Volt egy csaj akit szerettem, de nem mondhattam el neki, mert 2 éves kapcsolata volt. Ki lehet bírni, ha barátok vagytok, érzed a közelségét, az örömét. Viszont azt hazudni, hogy szeretsz valakit minden egyes nap kínszenvedés a lelkednek, és a lelki ismeretednek.


Szóval +1 a tettetéshez.

2009. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
tettetni hogy szeretsz valakit
2009. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Sokkal nehezebb lehet tetetni, hogy szeretsz valakit. Én nem is tudnám eljátszani, elbuknék:P

Szerelem eltitkolásában viszont nagyon jó vagyok...sajnos:P

L/27

2009. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos mindkettőt tapasztaltam... Számomra sokkal nehezebb eltitkolni azt,ha szeretünk valakit. 2 évig titkoltam,de egyszer csak kibukott belőlem,nem bírtam tovább a reménytelen szerelmet. Az örökös sírás,csak rá gondoltam,minden percben,de ő ezt nem tudhatta meg...Elmondtam neki. Aztán csak még rosszabbb lett. Ő visszaélt a helyzetemmel,hogy bármit megteszek érte. Megalázkodtam előtte,mindenki rajtam nevetett,de én akkor ezt nem láttam át,csak így utólag.Aztán ő elköltözött kollégiumba,talán jobb is ,hogy így alakult,mert így nem láttam soha. Ki tudja?... Ha nem megy el,talán még mindig megvesznék érte...Azóta már kihevertem és már nem jelent semmit,de a seb még mindig ott van a szívemben,talán örökre...
2009. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
tettetnbi h. szeretsz valakit....:D
2009. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekem elszínészkedni mindenképp nehezebb. Az érzelmein eltitkolásában elég jó vagyok már.

17F

2009. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
szerintem tettetni mert ha valakit nem szeretsz nehéz azt mondnai h szereted...és nehéz vele lenni ugy h semmit nem érzel iránta..
2009. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!