Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma elhagyott a párom. Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elhagyott a párom. Tudnátok pozitív dolgokat írni amitől kicsit jobban leszek?

Figyelt kérdés
28n vok, párom 27. Nem indokolnám hosszán mi vezetett eddig csak annyi, hogy megcsalás, agresszió nem volt. Ahogy mondta én martam el magam mellől. Családi háttér über rendezett, nem anyagi gondok voltak. Mások szerint nem érett egy komoly kapcsolatra. Több, mint 2 évet voltunk együtt, de nem költöztünk össze. Kérem, csak egy pár biztató szót írjatok. Köszönöm.

2013. júl. 18. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel, fiatal vagy még.
2013. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

legalább nem ment több időd rá az életetből

elmehetsz nyaralni a tengerhez egyedül is

nem ébredsz horkolásra

kevesebbet kell mosnod

többet lustizhatsz

2013. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2013. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neketek. Nem éltünk együtt, nem horkolt, tudod a "tökéletes" pár még a szememben. Egydül vagyok, arra mentem eddig is amerre akartam.. De nem írok kifogásokat, csak a jót szeretném most látni. Baromira fáj így is.
2013. júl. 18. 22:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a zenét.
2013. júl. 18. 22:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az életedben mindig úgy alakulnak a dolgok, hogy neked a legjobb legyen. Tudom, hogy ez sokszor nem úgy tűnik, pl most a te helyzetedben. De gondolkodj kicsit másképp! Ha elhagyott, akkor az azt jelenti, hogy nem ő volt számodra a megfelelő, és az "igazira" még várnod kell. Biztos vagyok benne, hogy ebben a két évben rengeteget tanultál, és a személyiséged is változott. Ilyenkor tudom nehéz, de azt kell nézni, hogy mennyit fejlődtél valamitől, és nem sírni. Felállni, erősnek lenni, az élet megy tovább. Te csak hagyd magad sodródni, és hidd el előbb-utóbb jön az, aki tényleg boldoggá fog tenni. Nem tudhatod, lehet hogy ebben a kapcsolatban nagyon boldogtalan lettél volna később. És ne aggódj, leszel te még sokkal boldogabb, mint valaha is voltál bárkivel ;)
2013. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Még van két jó éved pasit találni...
2013. júl. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pozitív dolgokat kértem te idétlen.7nek szólt.amúgy ja tudom,h baromira ketyeg az óra,plusz nem bízom meg egykönnyen senkiben,de ezt magamtól is tudom,nem kell az arcohhmba vágni,nem kërtem,h szórja rám vk a kiba sötét valóságot.
2013. júl. 19. 11:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel nyugtatom magam: http://www.youtube.com/watch?v=EHiTg0GjAU8
2013. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2013. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!