Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindig jön velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig jön velem a boltba, megnézi mit veszek és ő fizet a pénztárnál, így kerüli el, hogy felesleges dolgokat vegyek. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 13:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem, kivève ha vàsàrlâsi vagy egyèb màniàd van.
2013. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Mi számít feleslegesnek? Mert ha mondjuk csak tescos wc papírt engedne vásárolni, akkor nyilván kiakadnék, de ha nem szeretne chipsekre, csokikra költeni, azt megértem.
2013. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
szexmegvonással kellene büntetned őt
2013. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Mennyit kerestek? Mindketten dolgoztok? Mennyit költötök bevásárlásra? Tényleg veszel felesleges dolgokat?

Ha nagyon ki kell centizni a vásárlást, te meg veszel hülyeségeket, akkor normális,

2013. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha be kell osztani a pénzt, akkora felesleges dolgok feleslegesek, ebben igaza van, mi meg nem tudhatjuk, mi az, amit te még összevásárolnál, szerinte meg felesleges, mert erről egy szót sem írsz.

Nem mindegy, ha azt mondja, a tampon, a kenyér, az étolaj, a liszt felesleges, ne vegyünk, vagy beraksz egy rahedli kacatot a kosárba, és arra mondja, hogy felesleges.

2013. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy bizonyos mértékig. Nálunk minden nő olyan a családban, hogy ha akciós egy termék rögtön vesz belőle 5-öt függetlenül, hogy szükséges-e. Ha valaki megy velük kordában tudja tartan. Remélem én nem hasonlítok rájuk. Ha te nem vagy ilyen és tudod mi kell és mi nem akkor nincs szükség felügyeletre.
2013. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
13:20 persze. vagy femdommal.
2013. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Pl: 800 forintos tusfürdő, smink készlet, ilyenekre gondoltam. Én minimálbéren vagyok ő szociális segélyen de vállal alkalmi munkákat.
2013. júl. 20. 13:40
 9/25 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, hogy megbízható vagy-e vagy mindenféle felesleges dologra költesz. Viszont azért jó, ha eljön mert akkor legalább hazacipeli a cuccot.


Amúgy lesz hónap végén megtakarításotok? Cigizik a párod? Stb,. Eltudnék a dolgokon gondolkodni.

2013. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Minek kellene megtakarításunknak lennie? Ez hülyeség.
2013. júl. 20. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!