Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha eddig 24 évet kibírtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig 24 évet kibírtam barátnő nélkül, akkor ezután is ki fogom bírni, igaz?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon szerettem volna egy barátnőt, de rá kellett jönnöm, hogy nekem csak teher lenne egy másik embert elviselni.
2013. júl. 20. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze simán! 40 éves szűz után kell úgy egy másik szűz.. :)
2013. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
magyar ember tágtürésű
2013. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja magát rád erőszakolni, szóval megúsztad.
2013. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz. A kettő nem értem hogy függ össze.
2013. júl. 20. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
ügyesen beleszőtted a kérdésedbe a választ, másnak valószínűleg még nehezebb lenne téged elviselni, mint neked őt:)
2013. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

honnan a rákból tudjuk h kibírod-e? Mindenki csak sajátmagából tud kiindulni.

Kövi.kérdés?

2013. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagybátyám 55 éves és még mindig bírja. Igaz minden szabadnapján tajtrészeg, napi 1-2 doboz cigit bőven elszív és 65nek néz ki.


Rád is ez vár.

2013. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én bár lány vagyok és még csak 19 évet bírtam ki de szerintem énsem bírnék egy másik embert elviselni, szeretem a szabadságom
2013. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha számodra ennyire terhes egy kapcsolat, akkor nem hogy ki fogod bírni, de élvezni fogod az egyedüllétet!

Amúgy felesleges már most megjósolni a jövőt, lehet, hogy jelenleg a hátad közepére sem kívánod a párkapcsolatokat, de valamikor eljön az az idő, hogy te is vágysz majd egy társra. :)

2013. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Eddig is vágytam, de mint említettem, nem bírnék ki egy embert magam mellett.
2013. júl. 20. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!