Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék erotikus fotókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék erotikus fotókat csinálni a páromnak ajándékba. Ötletek?

Figyelt kérdés
szóval ilyen fehérneműs fotókra gondoltam... az érdekelne, hogy csinált e már vki ilyet. Illetve hol, kinél és mennyiért. És persze, hogy vagy megelégedve a végeredménnyel?
2009. okt. 21. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én nem mertem volna elmenni egy fotoshoz

én otthon elövettem a fényképezöt,vettem füzöt,combharizsnyát,harizsnyatartot és különbözö pozokban csináltam képeket majd elöhivattam

2009. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor csináltass képet ha teljes mértékben emgbizol a barátodban!! Késöbbi gondok elkerülése végett
2009. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már a férjem, és már együtt vagyunk 5éve:-) a bizalomról ennyit...
2009. okt. 21. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
pucsiccsá
2009. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csináltam már ilyet, igaz az egyik barátnőm kért meg rá, és én a fotós voltam. :) A párja örült neki, csak támogatom az ötletet. Keress fel valami profi fotóst, akiben megbízol és mersz fesztelenül viselkedni. Ha ez nem megy, akkor csináld magad, ha érdekel tudok adni egy-két tippet priviben, mire érdemes figyelni. üdv

27/L

2009. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!