Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bebeszélem magamnak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebeszélem magamnak, vagy lesz jobb is?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, 1 éve lakunk 1ütt a szüleimnél. De ebben semmi gond nincs mert nagyon yoo, családias a hangulat mindenkinek van külön közege stb. Most Áprilisban megkérte a kezemet a szüleimtől.

Tehát már mennyasszony vagyok aminek örülök.

De volt nekem egy válságos időszakom. Pánikbeteg vagyok, és volt majdnem bő 2 hónap, ami nagyon keservesen telt. Semmihez em volt kedvem, nem akartam menni sehova, sokat sírtam.. ez a betegség hozzátartozója sajnos. :S

A párom mindvégig mellettem volt sosem hagyott magamra. Tényleg egy rossz szót nem tudok rá mondani. És sajnos be kell lássam, nem tudomh miért sokat bántottam őt ez idő alatt. Nem fizikálisan persze hanem szavakkal, kötekedtem stb.

Csodálom, hogy mellettem volt még akkoris.

Viszont tgnap leültünk őszintén beszélgetni, éselmondta h ez a dolog óta amikoris vele ilyen ellenszenves voltam, kicsit csökkentem felém a dolgok általa.

Az érzések, ill a vonzalom.

És nem azért mert beteg voltam hanem mert úgy viselkedtem vele ahogy.

Amit mostmár belátok pont fordítva kellett volna tennem, hiszen ő valóban csak segíteni akart nekem.

Most mit tegyek?

Ő azt mondta nagyon szeret és ő velem akarja leélni az életét, és ő nem akar elhagyni.. Csak elmondta ezeket a dolgokat őszintén nekem.

Ami nagyon rosszul érintett, de lehet hogyha belegondolok nem is kellene meglepődnöm rajta ahogyan viselkedtem...

Azt mondta h helyre lehet hozni, ha újra embernek nézem, és normálisan viselkedem vele.

Szerintetek hogy hozzam vissza az érzéseket, vonzalmat?

Előre is köszönöm a válaszotokat!

További szép napot!



2013. júl. 24. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz mert én is ilyen vagyok, de próbálj meg megváltozni. Nekem fokozatosan megy. A barátom eddig csak egyetlen egyszer akadt ki. Akkr mondta, hogy egyszer nagyon el fog pattanni az agya és akkor vége. Vigyázz, mert sokszor ilyenkor nem vesszük észre azt ami a legfontosabb.
2013. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most egy ideig te legyél ott mellette és mond neki szépeket. Szerintem beválik majd, ha ő is látja, hogy normális állapotban milyen vagy hozzá.
2013. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eddig ő nyalta ki a te seggedet, most te jössz!

És fejezd be a hisztit mert ennek a fele az.

2013. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!