Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne ennyire nagy probléma, hogy a barátnőm az idősebb 3 évvel, nem pedig én?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok együtt egy nagyon kedves lánnyal, és tényleg minden a legjobban alakult köztünk eddig, szerencsére. Eltekintve attól az apróságtól, hogy sokaknak nem tetszik az, hogy a lány idősebb nálam (én most vagyok 18, ő majd az ősszel lesz 21, de mindketten tudunk nagyon éretten gondolkodni, egyikünk sem egy ilyen ahogy esik, úgy puffan típusú ember). Ettől függetlenül sokan ezt nem képesek megérteni. Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy mit élveznek azon, amikor beszólogatnak amiatt, hogy "annyira nem illetek össze, mégis mi az már, hogy a lány ennyivel idősebb nálam" stb. Kérdezem én: az talán jobb, amikor egy kis 15 éves pisis lánynak 30+ éves pasija van? Egyáltalán ki hozott ilyen szabályt, hogy egy párkapcsolatban CSAK a fiú/férfi lehet idősebb, méghozzá jó pár évvel?!

Egyébként természetesen nem is foglalkozom különösebben az ilyen szánalmas véleményekkel, szeretjük egymást, ez az egy számít igazán. Csak mégis nagyon bosszantó, hogy egyesknek szinte alkalom sem kell ahhoz, hogy másoknak belepiszkáljanak a magán(!)ügyeibe :@


2013. júl. 25. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát talán még mindig jobb, hogy előtted mondják, mintha a hátad mögött. Így legalább felvilágosíthatod őket finoman és udvariasan, hogy ti nagyon boldogok vagytok együtt, és hogy ez egy cseppet sem számít.

Egyébként én is idősebb vagyok a barátomnál fél évvel.

2013. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj. Nem kell másokkal törődni.
2013. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én barátnőim átlag másfél-két évvel idősebbek voltak nálam, a jelenlegi 3 és fél évvel idősebb. Nincs ezzel semmi baj, ha hasonló érettségi szinten álltok.
2013. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha boldogok vagytok, ne foglalkozz vele....Az én férjem 3év 5 hónappal fiatalabb nálam.... na és ? kit érdekel? bár nálunk senki nem morgott ez miatt. Nem is foglalkoznék vele.


27/N , a férjem 24

2013. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MUSTANG-G válasza:

Nálunk is ez volt haver, ne aggódj, majd megszokják. Csak irigyek, én egyet értek veled. ;)

Barátnőm 1,5 évvel idősebb.

2014. júl. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!