Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a "leendő barátom",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a "leendő barátom", de most hogy már két hónapja nem találkoztam vele már nem vagyok belé szerelmes, ez szerintetek akadály?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát... Úgy akarsz összejönni valakivel, h azt se tudod,h most szerelmes-e vagy???? OMG! -.-
2013. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a barátod vagy a pasid? ha a barátod az nem baj,de ha a pasid az már akadály..
2013. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még nem a pasim
2013. júl. 29. 09:44
 4/6 A kérdező kommentje:
csak egy jóbarátom,akivel mindig jól elvoltam,és szerettem is vele lenni,úgy egyeztünk meg,hogy nyáron mivel ő is nyaralni megy külföldre és stb nincs értelme nekifutni,de rendszeresen beszélünk
2013. júl. 29. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy leendő barát. Pasi, simán elkezdhet udvarolni egy másik lánynak, vagy lezárhatja annyival, hogy barátok vagytok.

De ha 2hónap után már nem is szereted, inkább keress mást. Ha érdemes lenne vele összejönnöd, még mindig nagyon szeretnéd:)

2013. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASOT ***** válasza:

Istenem gyerekek :)


amúgy BaakaUsagi igaza van.

2013. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!