Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeritnetek, aggodnóm kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritnetek, aggodnóm kéne, ez azt jelenti h vége van? Van igy érterlme?

Figyelt kérdés
nos,a barátommal másodszorra vagyunk együtt...elöször 3 honapot voltunk együt és most pedig ez lesz a 4.hónap.(8honap szünet után)de egy közös barátunk azt mondta hogy a barátom azt mondta neki mikor megkérdezte h egy másik lány jobban tetszik neki mert szebb az arca és jobb a segge....szerintetek vessek véget ennek?csak mert én is kérdeztem erröl alányról de nekem az ellenkezőjét mondja....(L/15)a barátom is ennyi idős.
2013. júl. 29. 15:09
 1/7 Amélia:) ***** válasza:

Kérdés, hogy a másik illető be akar-e kavarni és csak kamuzik?


Ha nem kamuzik, jobb ha vége...

2013. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak figyeld meg hogy néz más lányokra és ha úgy érzékeled tényleg van aki jobban tetszik neki akkor beszélgess el vele hogy ez neked így nem jó és hogy neked egy olyan emberre van szükséged aki téged értékelni is tud
2013. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát.. ebben a korban.. ez normalis.. :D
2013. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szószerinte ezt mondta:"jobban bejön...."
2013. júl. 29. 15:15
 5/7 A kérdező kommentje:
miért lenne normális?
2013. júl. 29. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ... a jobban bejön az még nem biztos, az érzelmek számítanak.

Én igazán szerettem a barátomat, de volt aki külsőre jobban bejött... de ettől még vele akartam lenni és eszemben se volt szakítani, mert szerettem. (Soha nem is csaltam meg)

2013. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért mert még szinte gyerekek vagytok.. ezért..
2013. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!