Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak manapság, még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak manapság, még olyan párok/házastársak, akik az első szerelmükkel vannak együtt? Most nem a párhónapja tartó első kapcsolatokra gondolok, hanem olyanra akik évek óta együtt vannak, esetleg család/ házasság kötés is megvolt/van. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Persze. Nagyszüleimnél - ráadásul úgy, hogy a mamám évek óta súlyos beteg -, szüleim, én meg a barátnőmmel már több mint két és fél éve vagyok együtt. Mind első szerelem.

2013. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves lány vagyok és a párom az első az életembe..már évek óta együtt vagyunk.
2013. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ebben csak akkor érdemes hinni benne, ha kibírják és elviselik a változásokat, alkalmazkodni tudnak egymáshoz, a kapcsolatot ápolják, figyelnek egymásra, csak így megy
2013. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik :)

Mi párommal 5 és fél éve vagyunk együtt :) Mindenben elsők vagyunk egymásnak. Már nagyon sokszor hallom tőle a házasság szót... sőt mástól is úgy hallottam vissza, hogy velem képzeli el az egész életét. :)

21N

2013. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap és 5 éve leszünk együtt! Mindenben 1. volt és azóta is csodás, ezért azt hiszem "megtartom".. :)

21L és 31F

2013. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, a párom előtt voltak kisebb "kapcsolataim", nem is nevezném kapcsolatoknak hisz talán max 2 hetesek voltak...

Viszont a párom az első igazi nagy szerelmem, Ő az igazi nagybetűs Ő ;) :)) A mai napig imádom. 6 éve vagyunk együtt, eljegyzés tervben, majd házasság és a család is! :)

L23 & F32

2013. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
igen mar 10eve huzzuk egyutt az igat
2013. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Február elején lesz 14 éve, hogy együtt vagyunk. Két gyerek házasság. 31 éves vagyok.
2013. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kb 2 hétig tartó kapcsolatom,ahol rá is jöttem,hogy csak rászedés volt és dobtam is. Utána találkoztam párommal,aki az első igaz nagy Ő. 7,5 éve ttart, 2 gyerkőc is van már. Páromnál nem én vagyok a első,bár akivel lehúzott 10 évet,az csak amolyan megszokás volt és gyerek nincsen. Számára én vagyok a nagy Ő,akivel szívesen vállalt gyerkőcöket is.
2014. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!