Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel mer 1 éve vagyunk együtt de úgy érzem hogy nem vagyok túl fontos neki:alig érdeklődik felőlem havonta átlagosan 2x keresi a társaságom,ezért leginkább én keresem meg.Múltkor rákérdeztem a dologra és azt mondta hogy szeret engem csak a maga módján mivel ő jól elvan egymagában neki nem hiányoznak úgy az emberek mint másokak. Kicsit tanácstalan vagyok mert levagyok kicsit ezen döbbenve, mit tanácsoltok?
2013. júl. 30. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem dobjad
2013. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mit jelent az, hogy havonta kétszer keres? annyiszor találkoztok vagy, ő max. kétszer hív fel magától telefonon stb.?

egyébként nem lehet vele mit csinálni, barátom is ilyen (mondjuk nem ennyire durván) sőt, azt hiszem csak nekem kevés a törődése, mert én többre vágynék.

mi mondhatunk bármit, ha neked ez kevés akkor kevés.. és hosszú távon nem lesz jó!

én már érzem magamon is, hogyha ez nem fog változni, akkor kénytelen leszek szakítani, pedig az meg még jobban fájna.. neked is ezt kell eldöntened!

jó így? vagy ha lehetne jobb, akkor azért hajlandó lennél-e őt kidobni.

2013. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok, mégis a barátommal napi szinten beszélgetünk és mikor tudunk találkozunk. És ha igazán oda lenne érted, szerintem igényelné sűrűbben a társaságod. Beszéld meg vele a helyzetet, bár ez olyan dolog, amit nem erőltetni kellene részéről, hanem természetesen kellene hogy jöjjön.
2013. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret.
2013. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!