Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Újabban elkezdtem kulsőre undorodni a páromtól. Idegesítenek a szokásai ami ellőtte fel se tunt.. Amióta összeköltöztunk eligénytelenedett. Orraba nyúlkál..a fulébe is mindig. Rosszul vagyok tőle és hiába mondom , hogy hanyagolja. Szeretem..de ez így nem mehet.
2013. júl. 31. 12:56
 1/4 Fricike01 válasza:
0%
Sülthal vagy!
2013. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez aztán az értelmes hozzászólás.
2013. júl. 31. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős.. szerintem kérd meg hogy figyeljen oda magára, mert gusztustalan kissé. Vagy hogy a fül és orrtisztításd fürdés után csinálja, ne napkőzben, ha eszébe jut.
2013. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Állandóan csinálja és fel se tunik neki. Aztán még ott a böfögés is. 3 éve vagyunk együtt van egy lányunk is. Szerinte nem kéne szégyenlősködni egymás előtt. De ezt azért ne előttem csinálja már ..
2013. júl. 31. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!