Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokban egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokban egy kicsit sem tudnátok megbízni, és emiatt állandóak lennének a veszekedések, akkor ti elhagynátok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, alap feltétel a bizalom
2013. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már ha nem bíznék meg benne elhagynám.
2013. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, elhagynám ahogy előttem írták, a bizalom alapvető dolog egy kapcsolatban.
2013. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, hanem tudom, hogy így lesz.
2013. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Didiiayer ***** válasza:
Valószínűleg igen, inkább leszek egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.
2013. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért az sem elhanyagolható,h. miért nem bízol benne? Átvert már? Vagy elötte mások vertek át?
2013. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

bocs, de lehet agyilag gyönge vagyok, de miről beszélsz?

ez nem kapcsolat, semmi, ha nincs bizalom

ez csak időhúzás

2013. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen átvert már. Nem egyszer kaptam rajta titkolózáson. Meg is csalt egyszer, na azóta aztán végképp megtört a bizalom. De mostanában is kisebb hazugságokon kapom. Van egy gyerkőcünk is, és én nagyon szeretem a páromat, de úgy érzem, hogy már nem bírom. Én is sokmindenben hibás vagyok, mert már betegesen féltékeny vagyok, de megvan az oka.
2013. aug. 1. 18:07
 9/11 Didiiayer ***** válasza:
Hát ezek után, amiket leírtál én nem maradnák vele a helyedben.
2013. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze, ez az ésszerű, hogy azt mondjuk, hogy nem maradnánk ilyen emberrel. Ezt mondanám én is, ha nem rólam lenne szó. De így, hogy ebben a helyzetben vagyok, nagyon nehéz. Tényleg szeretem, ragaszkodom hozzá, de féltékenykedés csak a vitát szüli. Félek, hogy összeomlanék, ha szétmennénk.
2013. aug. 1. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!