Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből újra kapcsolat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből újra kapcsolat a nagy szerelmünk és szakításunk után?

Figyelt kérdés

a választ csak ő tudja de ti hogy látjátok???

am 18 lány vok a pasi 19

íme a sztori: (bocsi ha hosszú de olvasd végig, nekem nagyon fontos)


írtam az exemnek egy üzit mert már régen dumáltam vele, hogy mizujs...válaszolt és mondta hogy szeretne látni és dumálni...elmentem egy házibuliba de nem volt valami jó és hazajöttem hajnalban, msnre felnéztem és fenn volt...dumáltunk és mondta hogy szeretne talizni most...elémjött és taliztunk...sétáltunk aztán a nála kötöttünk ki...nagyon jókat dumáltunk...megölelt, megcsókolt...nem akartam semmi ilyesmit de úgy csókolt meg hogy szinte elolvadtam...olyan gyengéden és lágyan mint mikor dúlt köztünk a szerelem...aztán megtörtént...

nem bántam meg és mondta hogy nem erőlteti...nagyon furcsa volt de nagyon jó...gyengéd volt és romantikus...

kérdeztem hogy mire véljem és azt mondta hogy majd még megdumáljuk mert hogy ő sok mindent lát ebben...


2009. okt. 25. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A 2× melegített húsnak már nem az igazi az íze. Meg amúgy is fiatal vagy, aknázd ki a lehetőségeidet, fedezz fel újakat.
2009. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet... tapasztalat
2009. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Sokáig gondoltam, hogy igen, de ha a tapasztalataimra hagyatkozok akkor nem a válasz. Méghozzá azért mert:

1. az emberek nem változnak. ami probléma volt, idő kérdése de előjön újra meg újra

2. a problémák sosem törlődnek ki - nincs tisztalap bárki bármit is mond - és így a problámák mindig összeadódnak

3. ha már egyszer szakítottál, másodszorra már nem fogsz ettől a lehetőségtől annyira félni, így a problémamegoldási hajlam is csökken, sokkal hamarabb szakítotok.


Ez sajnos így működik.

2009. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen lehet újra kapcsolat a nagy szerelmetek és szakításotok után, rajtatok áll és az érzelmeiteken.

De nagy valószínűséggel ugyanaz lesz a baj ami volt és ami miatt szakítottatok...az emberek nagyon ritkán változnak meg legbelül...kívülről inkább de belül nagyon ritkán.

2009. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szakítottam a fiummal, majd egy évnek rá adtam neki egy ujabb esélyt. Nem bántam még meg.
2009. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!