Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy sex-elni akarok vele? 19/L Tobbi lenn .

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtunk jobban, elmondtam neki hogy meg szuz vagyok es nem szeretnek ezzel sietni ...es o tiszteletben is tartotta...nem reg vagyunk egyutt , de en ugy erzem hogy le szeretnék vele fekudni ..hogy mondjam el neki ? persze hogy ne tartson sex éhes libanak ...
2013. aug. 8. 23:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolso komizo ...ezt a netrol szdtem valami idezet :)) eleinte en is nevettem de sokat elmond :P:)) nem ?
2013. aug. 8. 23:52
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem ilyen gagyi, elcsépelt idézettel kéne rávezetned. Ennek ösztönösnek kellene lennie, nem egy betanult szövegnek. Engedd el magad, csókolózzatok, húzd magadra az ágyon és kezd el lágyan simogatni. Onnantól nincs megállás.:D Nem kell felfújni azt sem, hogy mit beszéltetek meg erről, ilyen dolgokat képtelenség előre tervezni.
2013. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért az milyen kapcsolat már, ahol ilyen egyszerű dolgot sem tudnak a felek megbeszélni???
2013. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem reg beszeltuk meg es kicsit fura lenne hogy egyik nap igy beszelek s masnap mar maskepp :P nem szeretnem vele kozolni hanem azt szeretnem hogy erre magatol jojjon ra
2013. aug. 10. 23:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Magától nem fog rájönni, ha csak nem lépsz a tettek mezejére. Irányítsd a kezét ide-oda, és te is taperold. Na abból már tudni fogja, ha nem hülye.:D
2013. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyugodtan, örülni fog neki.
2013. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
19-20
2013. aug. 13. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!