Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog, hogy a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog, hogy a barátotok az exéről készült képet még másfél év után is a pénztárcájában hordja?

Figyelt kérdés
Mi fél éve vagyunk együtt,2hónapos szünettel.másfél éve szakított a csajjal,de az a rohadt kép még mindig ott van.ha meg szóba hozom,akkor vita van belőle,merthogy azt ő már megszokta,h ott van.jóban maradtak,heti 2-3szor biztos beszélnek telefonon.ez is zavar,de úgy gondolom ahhoz nincs jogom,h ezt szóvá tegyem.mert ha akartak volna már 100szor kibékülhettek volna.jogosan zavar a dolog?(bár ma összevesztünk,azt mondta kiveszi)21/L
2009. okt. 26. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak, ez olyan mintha provokálna! Vagy adnék neki én egy fényképet, aztán lehet ezzel rápirítanék kicsit és észrevenné magát.
2009. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az exemtől kapott tárcámat is le kellett cseréljem,nemhogy fénykép.Na jó persze kaptam helyette másikat,az meg ment az emlékesbe.
2009. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja 30F
2009. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott eszembe hogy en ilyen esetben egybol neki esnek es valoszinuleg egy jo nagy ugyet csinalnek az egeszbol ami nem lenne helyes!

Eloszor is, ne panikolj be..a ferfiaknak vannak erthetetlen szokasaik, dolgaik amiket mi nem ertunk.Es le merem fogadni hogy teged szeret ez csupan egy olyan dolog amihez ragaszkodik, es fogadd el hogy neha neha beszelget az exevel..hidd el en is voltam ilyen pasival aki neha meg talalkozott is a volt csajaval.Jobbik eset ugye ha a csajnak is van pasija....

Szoval mindenkeppen ulj le vele beszelni, mondd el hogy nagyon szereted, es nem akarsz ilyen butasag miatt veszekedni, es nem is kered tole hogy eldobja a kukaba azt a hulye kepet mert EMLEK, DE mivel a tarcaja rendszerint nala van es ki-ki nyitogatja ugye nem szeretned mindig az exbaratno kepet latni benne, es nyugodtan mond el hogy teged zavar. Meg kell hogy ertsen ha nyugodt baratsagos es nem tamado hangnembe beszelsz vele.Mond meg neki hogy tenem banod tartsa meg azt a kepet de tegye el olyan helyre ahol nem latni nap mint nap. A talalkozasokra is kerdezz ra, kerd meg h legyen oszinte veled es mondja el hogy miert van szuksege arra hogy talalkozzon, beszelgessen az exevel, esetleg toled hianyole valamit, vane olyan dolog amit veled nem tud megbeszelni...Ha azt mondja nincs akkor nyugodt szivvel kerd hogy csokkentse ezen beszelgetesek szamat.

Sok szerencset!

21L

2009. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor nem én fújom fel a dolgot.persze,nagyon szeeretem,és úgy érzem ő is,full szerelmesek vayunk,legalábbis én tuti.azt mondja,hogy annyit jelent neki a csaj,mind bármelyik másik lánybarátja.mert persze az is rengeteg van.és velük is ugyanennyit beszél,de ezen már túlvagyok.végülis mi óránként beszélünk,és általában ő hív.szóval csak szeret...meg tök jól megvagyunk.csak mindent túlreagálok.köszi a válaszokat.
2009. okt. 26. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!