Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, valaki járt már így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, valaki járt már így? A barátom exe meg akar tépni?

Figyelt kérdés

Van itt olyan lány, aki verekedett már más lánnyal? Hogyan alakult és miért?

Azt hiszi, hogy én csábítottam el tőle, már facebookon próbáltam tisztázni vele, de nem tágít. Nem vagyok verekedős fajta, nem is tudok, az exe is csak egyszer verekedett állítólag valakivel, olyan csajos hajtépés, rugás, harapás szintjén. Azt mondta, ha legközelebb találkozunk, nagyon meg fog tépni. Félni nem félek tőle, ha nekem jön, bizony megvédem magam, ott ütöm-rugom, ahol érem. 19L


2013. aug. 9. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hát most mit vársz hogy mit mondjanak itt? ha nem érti meg akkor nem érti. próbáld kerülni inkább a csajt. de az ilyen butákat bírom mikor tényleg xar volt a kapcsi és a másikra hárítja a felelősséget. a csávódnak kéne helyreraknia, végül is ő miatta van ez így, az ő exe.
2013. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iszapot ki ne hagyjátok! :$ Látnék már egy jó csajos bunyót :D
2013. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb megoldás: del barátom.exe
2013. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt, a csaj őrült volt, de csak addig jutott, hogy a sráccal üvöltözött a folyosón a koliban, és elmondott engem mindennek. Nagyon kellemes volt főleg amikor az a srác is a közelben volt akivel össze akartam jönni. :D

Még csak "el se vettem" a pasiját, nem is akartam vele járni, de tényleg belém volt zúgva, nem tehettem róla, én odavoltam egy másik srácért de nagyon.


Kellemetlen volt az egész, mint egy szappanopera, sese gondoltam volna hogy ilyenbe keveredek, de a csaj velem szemben jó pofizott, a haverommal meg üvöltözött miattam, elég ijesztő volt, de megmondta neki a srác hogy hagyja békén végre.


Ezt tényleg a barátodnak kéne lerendezni, nem azért a barátod hogy megvédjen?

2013. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szard le, vagy szólj a barátodnak h állítsa le, amúgy majd ha neked jön rúgd sípcsonton az rohadtul fáj aztán amíg szenved, szabad a pálya... :D Szégyen a futás de hasznos, persze amíg szenved adhatsz neki még egy kis ráadást, h tudja nem lehet veled szarakodni.
2013. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!