Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőtársaim: jártatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim: jártatok már úgy, hogy egy srácot/férfit elfogadtatok (primitív viselkedési) hibáival együtt (nem betegség) éveken keresztül majd az felszedett egy másik nőt komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Nem telepedtem rá, nem volt mitől meneküljön.

Hogyan dolgoztok fel egy ilyen megalázó szituációt és hogyan válogatjátok meg a jövőben a pasikat?



2013. aug. 9. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

En pasi vagyok es novel jartam hasonloan :D


Szoval itt is 2 oldala van az eremnek :D

2013. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Hogyan kezelted és hogyan léptél tovább rajta?
2013. aug. 9. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen. Úgy dolgoztam fel, hogy egy primitiv idióta. Nem elfogadni kellett volna a hibáit, hanem menekülni előle! Persze nem láthattuk előre..

Az viszont tudható volt, hogy "nem ér fel hozzánk". Kevés. Jobb is, így ért véget nem sajnálom annyira mert értéktelen számomra az ilyen ember.

2013. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az ilyen egyénekre ráfordított rengeteg időt és anyagi javakat sajnáljuk legjobban.
2013. aug. 9. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
előfordul az ilyen...
2013. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor nem érdemes tűrni és elfogani ,hanem inkább hagyni a francba vagy "elmenekülni" . Én szerencsésnek mondom magam ,hogy nem lett egy ilyesmi személlyel kapcsolatom , jobb így nekem .
2013. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Ez a diplomatikus stílus nem tudom milyen szexuális habitust takarhat. :D


Mellesleg a te fajtádra van egy jó szó.: Balek


Miért kéne elfogadni ha valaki primitív? Menjen a pic$ába! Ezernyi értelmes jó nőnek és férfinak nincs párja. Majd pont egy ilyen gyökérre pazarolom az időmet...

30F

2013. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!