Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonhét évesen lehet párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonhét évesen lehet párkapcsolatom egy tizenhét éves lánnyal?

Figyelt kérdés
A lány nagyon érett a korához képest. Inkább egy huszonévesre emlékeztet, mint egy tinédzserre. De nem vagyok biztos, hogy szabad-e. Eddig úgy tudtam, hogy tizennyolc év a korhatár, de néhány barátom azt mondta, hogy újabban tizennégy.
2013. aug. 9. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
14
2013. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 év a határ, szóval...
2013. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem újabban az a 14. Amúgy szabad. De ne várj tőle csodát hosszútávon. Én is ismertem már ilyen korukat meghazudtoló embereket és idővel kibújt a szög a zsákból, hogy valahol ők is gyerekesek még :$
2013. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
új törvény van, már 12 év a korhatár, a kormány sz.rik a gyerekekre. Én nem jönnék vele össze amíg 18 nem lesz, de ez a te döntésed.
2013. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosan lesznek, akik megszólnak érte titeket, de nem kell vele foglalkozni, és a törvény sem bünteti.
2013. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az exem( akivel kivalo kapcsolatban maradtunk, szoval semmi feltekenyseg nem beszel belolem, foleg mivel 11 eve jarrunk:-) ), 10 evvel idoasebb a csajanal28-18, nem mukodik nekik...az elejen szep es jo volt, de nem talaljak a kozos hangot, a csajnak egeszen mas elkepzelese van a vilagrol, es ugy viselkedik az exemmel, mintha a seggebol rantotta volna ki..mondjuk a srac most jutott el arra a szintre, hogy lapatot kap a kiscsaj...szoval en nem ajanlom,de sajat tapasztalatom nincs...
2013. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!