Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet valakit igazán jól kiismerni? Hogyan jöjjek rá, hogy egy adott férfi, aki a szép oldalát mutatja, közben egy gonosz, kihasználós típus?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A gonosznak görbe az orra, mint hókuszpóknak.


A kihasználó típus meg azt kérdezgeti, hogy mikor kapsz fizetést/zsebpénzt.

2009. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kihasználás alatt nem pénzügyi dolgokat értettem, hanem a szexet. Tehát, ha valaki tényleg olyan, mint ahogy az meg van írva( szép szavak, kedves gesztusok, virág, szerenád stb stb) de közben meg az egészet csak a szex miatt csinálja,aztán lapát. Ezt hogyan lehet kiszűrni???
2009. okt. 27. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát sehogy. :)
2009. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Idő, idő idő és idő, közben pedig rengeteg beszélgetés:))
2009. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem jöttem rá időben :( Szép szavak, normális viselkedés... Megkapott és meg is pattant. Hiába tepert 4 hónapot értem, akkor is lelépett.

Én csak annyit tanácsolnék, hallgass a megérzéseidre. Ne engedd, hogy ne lásd a fától az erdőt a rózsaszín köd miatt. Figyeld a lépéseit, viselkedését és még ha nem is hiszel abban, amit sejteni vélsz, mégis légy gyanakvó. Én már rájöttem, hogy ott csesztem el, hogy nem vettem figyelembe az árulkodó jeleket, holott hasonlót éltem át az előző kapcsolatomban is, de hát a szerelem vak, csak épp nagy pofára esés lett a vége.

2009. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le vele, és ha otthagy, akkor csak a szexre hajt.
2009. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm..ez eszembe se jutott:D legalább lesz egy jó éjszakám,mi?:D
2009. okt. 27. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Tarot kárty segítséfével:)

legalábbis én úgy szoktam

de csak akkor kezdj bele, ha hiszel is benne!!!

2009. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!