Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek komoly kapcsolatba egy ázsiai csajjal?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy meg van a kölcsönös vonzalom. Tetszetek egymásnak, minden fasza. A kérdés az, hogy mondjuk ha maradi a családod, akkor ez ugye nekik fura lenne. Szóval mennyire lenne ez befolyásoló tényező?

Egyébként nem vagyok ázsiai csaj mániás. Én ugyanolyan nőnek tartom, mint bármelyik másikat.



2013. aug. 18. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Miértne mennék bele ?

Akkor tagadnának ki, cigányt hoznék haza.

2013. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, miért ne? Persze azért nem teljesen mindegy, hogy japán vagy vietnámi, de alapvetően nem lenne kizáró tényező.


28/F

2013. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért is ne?
2013. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha belülről normális, rendes ,tisztességes akkor nincs vele gond, se feketével sem ázsiaival sem indiánnal
2013. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek is. Anyámékat meg leszarnám mit kuvákolnak róla.
2013. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire ázsiai? Ott lakott és most költözött ide, itt tanult, vagy már itt nőtt fel és nem is különbözik a magyaroktól?

Milyen ázsiai? Japán, kínai, indiai, mongol? Ázsia elég tág fogalom.

Ha emberként tetszik, minden rendben van bele, akkor az, hogy ázsiai szerintem teljesen mindegy.

Csoda, hogy még nem jelentek meg az irigykedő hol ismerted meg kérdések, menő dolog mostanában ázsiai csajjal lenni.

2013. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha szereted, akkor ez nem kérdés.
2013. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kívül-belül vonzó, akkor igen.
2013. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ázsiai pasim volt, és a maradi családom teljesen elfogadta mikor látták hogy komoly a dolog.
2013. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!