Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja vagyok együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyok együtt egy sráccal. Ha tart a pénztárcájában óvszert az azt jelenti hogy mással is lefekszik?

Figyelt kérdés
Hétvégente találkozunk, és legutóbb vettünk egy nagyobb csomaggal. Ebből a csomagból tett át a 2-3 darabot pénztárcájába. Mikor legutóbb együtt voltunk, onnan vette elő és nem a fiókból.(meg is jegyezte hogy ez még a múltkori csomagból van.Meg van hogy a zsebében tartja, pedig mi sosem szexelünk a lakásán kívül.) De az is lehet, hogy miattam teszi elérhető helyre. Rákérdezhetek erre anélkül hogy hisztis gyanusítgató féltékenykedő libának tűnnék? Amúgy egy alapvetően jóindulatú, kissé mulya, nagyon szétszórt srácról van szó, aki naponta 5x hagy el fontos dolgokat mint telefon, kocsikulcs bankkártya stb. Másrészt meg azért naiv sem szeretnék lenni...
2013. aug. 19. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülye klisé, amit a filmekből vesznek.
2013. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elővigyázatos és csak miattad teszi elérhetőbb helyekre, meg a pénztárcát általában mindenhova viszi magával az ember, így nem érheti meglepetés ha becsúszik a szex.
2013. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos rágónak használja... -.-' Nálam is van mindig a pénztárcámban, ez természetes, ne féltékenykedj!
2013. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. azért is írtam ki a kérdést nehogy neki kezdjek el hisztizni. Akkor nagyon égne a fejem. lehet hogy tényleg felesleges ebből ügyet csinálni.
2013. aug. 19. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
én azon aggódnék inkább, h kiszakad.. mert egy óvszert nem a zsebben meg a pénztárcában kell tárolni..
2013. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
srácok meg a pénztárca :) valahogy groteszk nekem :) a maffiózók sem visznek pénztárcát,ők pedig tökös gyerekek :) béke
2013. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14 éve mindig van a pénztárcámban óvszer. 14 évesen ajándékozta az elsőt anyu, dobtam már ki lejárt szavatosságút, de volt, hogy "életmentő" volt.

Eddig egyetlen párkapcsolatomban sem okozott gondot.


28/L

2013. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!