Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék egy kicsit visszav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy kicsit visszavenni az önbizalmából? Vagyis hogy törjem le a szarvát kicsit?

Figyelt kérdés
A barátom újabban kissé el van szállva és ez engem idegesít. 1 évig jól megvoltunk, újabban borzasztóan megnőtt az önbizalma, nagyképű lett. Ez zavar engem, szeretném, ha visszaszállna a földre. Én vele őszinte vagyok, odaadó, és korrekt. Pont ez a baj? Hogy érzi, mennyire imádom, és már nem kell "harcolni"?
2013. aug. 26. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy kicsi a farka.
2013. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csinálj úgy mintha nem élveznéd vele annyira a szexet és akkor azt hiszi béna lett
2013. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem túl durva ez? Csak kérdezem! Mert nem tudom. De bármit megtennék, hogy visszakapjam a régi énjét.
2013. aug. 26. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd ha kikerül a felnőtt életbe és legyalázza egy főnök, akkor magától összeroppan. Akkor majd vigasztalhatod..
2013. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ez az egyik oka, hogy mostmár biztos benne hogy vele maradsz, nincs gond. Ilyenkor mutatja meg az igazi arcát. Szóval beszélgess el vele, hogy nem tetszik neked a viselkedése. Vagy pedig ideiglenes "lépj vissza" egyet a kapcsolatotokban.
2013. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Néha húzd egy kicsit az agyát hülyéskedve, ne hagyd hogy mindent rögtön megkapjon. Ha ez után sem változik, mondd meg neki konkrétan, hogy igaz, hogy szereted, de azért ne legyen magától elszállva.
2013. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nálam is ez a helyzet, mi 2 éve vagyunk együtt. azt mondja, "minek udvaroljon nekem,miért legyen olyan,mint régen.. már együtt vagyunk.." és túl nagyképű is lett.. sokat hisz magáról.
2013. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtatok, köszi! Én azt gondolom, még kicsit éretlen. Írnátok konkrét példákat arra, hogyan vegyek vissza, mik azok, amikben meg tudnám tenni azt hogy ne kapja meg egyből, stb.? Azért kérdezem, mert nekem még nem volt szükségem taktikákra egy kapcsolatban. Amit éreztem, azt kimutattam, senki nem élt még vissza ezzel.
2013. aug. 26. 14:50
 9/11 A kérdező kommentje:
És még azt gondolom, a férfiak egy része ezzel rontja el az egészet...aztán amikor elhagyják, akkor tud igazán pedálozni. Én meg azt mondom, folyamatosan ápolni kell a kapcsolatot, sosem "adott" 100 %-ban.
2013. aug. 26. 14:52
 10/11 anonim válasza:
Hány éves a barátod? Mert ezt irtad, lehet,hogy még éretlen.
2013. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!