Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit nagyon szeretek, de neki van barátnője, én viszont iszonyúan szerelmes vagyok belé. Tudom, hogy nem lehet az enyém, én viszont nagyon szenvedek, próbáltam elfelejteni, de nem megy, mert mindennap látom Őt. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 15:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bekavarni nem akarok és nem is fogok!tudja,hogy szeretem,és ha érdekelném már rég lépett volna.elfelejteni nem tudom,mert együtt dolgozunk,és majd 8 órába látom őt.
2013. aug. 26. 16:59
 12/13 anonim ***** válasza:

# 7: Ha te nem nézed a saját érdekeid, más garantáltan nem fogja helyetted.


Kérdező: akkor viszont sakkmatt, nézhetsz új melót.

2013. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e még a kérdés, de én hasonló helyzetben vagyok, csak fordítva, lány vagyok és nekem van barátom már 5 éve, de nagyon megtetszett egy fiú nemrég, vagyis már majdnem fél éve őrlődök emiatt, mindig rá gondolok, hiányzik, most nem is látom vagy 4 hónapig, teljesen elvette az eszem, már már úgy érzem belezúgtam, és hogy a barátomba valószínű már nem vagyok szerelmes, de nem tudnám őt megbántani, ő szerelmes. Viszont abban meg nem vagyok biztos, hogy kölcsönös e a vonzalom, mert nagyon úgy tűnt pláne az elején amikor megismertem, de ő amúgy is barátságos típus, úgyhogy ha még ő is hasonlóan érezne mint én akkor sem merne így semmit lépni komolyabban amíg van barátom gondolom, de az se biztos, hogy ő is érez vmit irántam. Tudom, hogy nehéz én sem tudom mi tévő legyek, én sem tudok így kezdeményezni, mert nem akarom megbántani a barátom se, mit gondolna a srác ha tudja, hogy van barátom, és félek az elutasítástól is. Pedig azt hittem sikerül elfelejteni így, hogy nem fogom látni több ideig, de nem sikerül.
2015. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!