Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A saját korosztályomban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját korosztályomban miért nincs olyan aki NEM páva (fiú) vagy kocka?

Figyelt kérdés

Mindegyik felzselézett hajú, színes lógós nadrágú vagy ül a laptop előtt..?

Miért ilyen a nagy része a fiúknak?

16/L



2013. aug. 27. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok :)
2013. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha most át tudnék nyúlni, akkor kapnál egyet.
2013. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem fel van zselézve a hajam de nincs olyan hülye nadrágom és nem gondolom hogy páva lennék. :D
2013. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1-es, te is a laptop előtt ülsz (kivétel, ha asztali gép)! :P
2013. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4-es, LAPTOP. A kérdező meg topless :D
2013. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Már elnézést. De jobban szeretnéd ha a fiúk haja igénytelen vagy levasalt lenne. Gondolom nem. Én speciel ezért zselézem. A kockaságot meg kikérem magamnak. Légyszíves ne általánosíts mert az elég zavaró tud lenni. De mondjuk te biztos olyan pasikra buksz akik mocskos büdös parasztok.
2013. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#2-es :)
2013. aug. 27. 21:14
 8/17 anonim ***** válasza:
Most nincs másmilyen vagy csak a nagy részük ilyen? Döntsd már el ribi.
2013. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 WikcsyhhWokOsztTső ***** válasza:
Nanana! Azért ennyire ne általánosítsunk, vannak más fiúk is odakinn, igaz, hogy ebből a két típusból van a legtöbb mostanában. :/ Ha valaki kocka, az még nem is olyan nagy baj, mert sokuk intelligens, de a páwák nagyképűek és buták. :S És nevetségesen is néznek ki, mellesleg....
2013. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én sportoló vagyok és pont megszívtam mert a lányok főleg ezekre a csoportokra buknak:D

17/F

2013. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!