Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket adjam?

Figyelt kérdés

Újra össze szeretnék jönni az exemmel.Már a hajamat befestettem.Már ruhatárat cseréltem.Már minden megvolt.Jövő héten elé szeretnék állni azzal hogy még mindig szeretem és szükségem van rá.Vettem lapocskákat.

a.) Egy tengerparton ül két kisgyerek és csókolóznak.Rá van írva: Love me forever!

b.) Két zsiráfot egy szalag köt össze szívecske van körülöttük és elvannak pirulva.Az van ráírva: Szeretnék össze gabalyodni veled!

c.) A felhőkben van egy foltos kutya elvan pirulva egy szál virág a kezében,glórija a fején.És az van ráírva: Bocsáss meg!

Az exem hagyott el,mert sok voltam anno neki...Most reménykedem.

18/L


2013. aug. 27. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A vagy c !! Drukkolok!! :)
2013. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen megalázkodós rib anc lenne az exem, sosem fogadnám vissza :D Szánalom.
2013. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ha a külsődet megváltoztattad attól még a természeted nem változott és ha ezzel volt probléma akkor most sem lesz másként, amúgy meg minek ehhez lapocska?
2013. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi első! :)


Nem vagyok megalázkodós típus,de szeretem.És szeretném jobban kifejezni neki.Csodálatosak voltunk együtt...Csak váratlanul szakított velem.Azzal hogy szeretlek,de túl sok vagy nekem.Megölsz a szerelmeddel...


Változtam.Tudom nem kell félteni,óvni mindentől mert már nagyfiú és nem vagyok az anyukája.Annyira hiányzik! :(

2013. aug. 27. 23:06
 5/6 anonim válasza:
szerintem b) vagy c) :))
2013. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

gondolom a külsőd tetszett neki mivel jártatok, szóval a megváltoztatásnak semmi értelme. aztán, azért hagyott el mert sok vagy neki. ez a lapocska dolog elég nyálas. csaj vagyok és nem csinálok ilyet.. még ameddig nem mondta hogy szeret, én se mondtam neki, ha meg soha nem mondta volna le se szarnám. ja és a fiúknak általában nem jönnek be a versek, se az ennyire romantikusz gagyiságok. a hajad nem hiszem hogy tetszeni fog neki. + "szükségem van rá" na erre nem írok inkább semmit-.- 18 évesen ilyet?? 14 vagyok.. ez gáz-.-

na de bocsi ha megbántanálak, sok sikert

2013. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!