Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Órisái hiba lenne ha 15 évesen szülnék egy megbízható 24 éves férfinak gyereket?

Figyelt kérdés
2007. szept. 28. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagy hibát kovetnél el.van még rá idod boven.a barátodnak is.hiába megbizhato,nem errol van szo.hanem arrol,hogy még boven ráértek mindketten.a sulit sme fejezted még be.3 év mulva leszel 18.annyi minden változhat még az életedben..johet jo és rossz is.ezzel csak csalodást okoznál magadnak,a szuleidnek és ha késobb rádobbennél,hogy nem éltél még eleget, a gyerekednek is.ne csak magadra vagy a párodra gondolj ilyenkor.a válasz:igen oriási hiba volna!!!!!!
2007. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé. Saját példámból tudom, hogy tizenöt évesen úgy gondoltam, tudok helyesen dönteni - és gyereknevelésre is képes vagyok (szerencsére nem lett). Most húsz éves vagyok, októberben születik kisbabám, de még így is kiderült, hogy nagyon rosszul választottam, pedig az apa az én esetemben is megbízhatónak tűnt. Eléggé elszúrnád az életed, ha most szülnél gyereket, főleg, mert valószínűleg még az iskolát sem fejezhetted be, nagyon megszívatnád magad, ha estin, vagy levelezőn akarnád elvégezni, én két éve próbálkozom a 11. osztállyal levelezőn, és csak reménykedhetek benne, hogy idén talán sikerül. És mégvalami, 15 évesen nekem nagyon komoly kapcsolatom volt, két és fél évig voltam együtt egy 32 éves férfivel, én is szívesen szültem volna neki gyereket, aztán 18 évesen szakítottam vele, és őszintén szólva az azt következő két év volt életem legizgalmasabb időszaka - és ami biztos egészen más lett volna, ha gyerekem is van. Nem akarok itt prédikálni neked, ennyi idősen én sem hallgattam senkire, ha egy húszéves csaj magyarázott vona nekem ilyeneket, arról azt gondoltam volna, hogy savanyú vénlány, de hát így visszanézve nem is volt ez olyan régen.
2007. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle válaszom van, de előbb kérdezek. Terhes vagy? Mert akkor van miről beszélni, bár előbb kellett volna gondolkodni. Ebben az esetben érdekes helyzet állna elő: Te szülnél, és ő lenne a gyerek gyámja (mivel te még fiatalkorú vagy).

De ha nem vagy terhes, ne tegyél ilyet!!!!!

Bőven ráérsz még! Ha szeret az a fiú, tud várni a gyerekkel még pár évet! Ha nem tud várni, nem is te kellenél neki, csak egy gyerek...

2007. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Óriási és még annál is sokkal nagyobb! Semmiképp!! Leghamarabb 20éves korod után!
2007. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagy hiba lenne. Mert ugye se iskolád, se állásod. Miből neveled fel azt a gyereket? Mert ugye a gyereknek nem elég csak az apa. A mai anyagias világban. A másik, család mellett hogyan fejezed majd be a tanulmányaidat??? Most amikor még 2-3 papírral is nehéz elhelyezkedni, 8 általánossal szinte lehetetlen.


No meg arra gondoltál, mi lesz a gyereked és a te sorsod, ha az a megbízható fiú mégis elhagy egyszer? Vagy ha a sors egy beteg babát ad nektek???? Még belegondolni is rossz.

2007. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezt a kérdést az anyukáddal beszéld meg, én nemadhatok tanácsot mivel nemismerlek benneteket, ha már terhes vagy nem te lennél az elso aki 15évessen szul es nemis az utolso ,de az hogyha abortuszra mennél az mély nyomot hagyna bennetek,ha nem vagy még terhes akkor csak javasolni tudom hogy még várj egy kicsit, azzal nemártasz senkinek!
2007. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Igen óriási hiba! Milyen végzettséged van, és miből tartanád el magatokat, ha az a fiú később mégsem olyan megbízható? A másik kérdésem, hogy Te már "kiélted" magad? Szórakozás, barátok, utazás, hobbi? Egy pici baba óriási felelősség, bár ismeretlenül nem tűnik annak, csak amikor már szembesülsz a problémákkal. Még Te magad is gyerek vagy (nem bántani akarlak!). Én most 30 vagyok és amikor visszagondolok a 15 éves dolgaimra néha elszégyellem magam, pedig mindig komolyabb voltam az átlagnál. 26 évesen lettem terhes, de még így is azon járt az eszem hogy vajon meg tudok-e majd felelni.

Bőven ráérsz még, lehet, hogy nem is ő lesz az igazi.

2007. okt. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
CSak úgy szólok, hogy az apára ne számíts legalábbis pár évig ez bűncselekmény!!!!!!!!!
2007. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szia! Beszélgess az "apa jelöltel" hgy böven van még idö arra hogy babátok legyen.Neked még élned kellene,szorakozni járni,és föként tanulni.Ha igazán szeret megérti és pár év mulva jöhet a babátok addig semmiképp.Ja és még valami a mai világban senkiben sem lehet megbizni!!!!!!!!!
2008. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
ez lenne eleted legnagyobb butasaga! az h melleted fog alni stb szoveg csak mese!meg elotted van az elet ne kosd le magad egy gyerekkel, ne ted tonkre egy artatlan gyerek eletet es a tiedet se!
2008. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!