Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolatok hány százalék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatok hány százalékában lehet jelen a megcsalás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
100%
2013. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem (sajnos) 50% körül lehet ez az érték. Bár az is lehet, hogy csak én vagyok naiv.
2013. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

99 hogy meg maradjon az az 1% reménynek

20L

2013. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fizikai megcsalás úgy 40-50 százalék.

Az ilyen más utáni vágyódás meg blabla úgy 70-80 százalék szerintem.

2013. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mindenkinek más a megcsalás gpgalma, van akinek már az is az lenne, ha valaki itz írogat, edetleg flörtöl, megnéz valakit az utcán esetleg szexcsetel. vagy dekúszik egy álomkép akár alvás, vagy szex közben...

másnak nem csalás esetleg egy dzájrapuszi, vagy hát, neadj isten egy popsisítás...

szóval elég nagy a szám szerintem.

2013. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Joola ***** válasza:

ha a hosszú kapcsolatokat nézzük és nem a pár hónapos sz..rokat, és a saját kultúránkat nézzük, akkor én is 90+t mondanék. ez van sajna. dolgozzatok kocsmában, rohadt kiábrándító. a sírig tartó hűség kihalóban, mióta az emberek tovább élnek 45-nél.

24L

2014. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!