Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tanítsam meg csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanítsam meg csókolózni?

Figyelt kérdés

Van egy fiúm én 14, ő 16 de még sosem csókolózott! Nagyon szégyenlős kis önbizalmú fiú. Volt már lány aki meg akarta csókolni de csak állt ott és nem csókolt vissza mert nem tudja, hogy hogy kell.

Mondta, hogy tanítsam meg neki, és legyek türelmes mert nehéz esett. Hogy kezdjek neki? Ötletek? Eddig úgy próbáltam elmagyarázni neki, hogy úgy csinálja mintha meg akarná kostolni az ajkaimat.



2013. aug. 30. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
hozott villát, hogy megkóstolhassa?
2013. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne beszélj, csináld. Kb 20 másodperc, ha akarja.
2013. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 legly ***** válasza:

elég precízen el tudtad mondani O.o


amúgy ezt nem lehet tanítani, érezni kell, bele kell jönni



Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Richardcore03 válasza:
Szerintem sok próbálgatás és ha szerintem ő az igazi akkor összejön.
2015. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!