Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be leszek mutatva, hogyan keltsek jó benyomást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy be leszek mutatva barátnőm szüleinek, és szeretnék jó benyomást tenni, hogy megkedveljenek. Az édesanyja nagyon jó fej, inkább az apja miatt aggódok (bár őróla semmit sem tudok még). Mit tehetnék? Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 2. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Sose akarj más képet mutatni magadról mint aki vagy. Sőt inkább rosszabbat mutass-ha már mutatni akarsz-mert akkor öröm lesz a köbön ha kiderül, hogy sokkal jobb vagymint akinek hittek.
2013. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, de hát akkor se kéne úgy viselkedni, ahogy nem illik.
2013. szept. 2. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem minden az el első benyomás.

Én bunkó módon amikor először feljött a barátom hozzánk, nem mutattam be a nevelőapámnak, csak anyának.

A pároméknál az a szokás, hogy be kell mutatni az embereket egymásnak. Nálunk meg az, hogy ha valaki ismerni akarja a másikat, akkor bemutatkozik.

A lényeg, hogy első benyomásként, a nevelőapám meg a nagybátyám olyanokat sutyorogtak, hogy meg kéne verni, meg ilyesmi, a barátomat. Azóta jól ismerik egymást, akár hozzá is adna ha kénré.

2013. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj, te nyújtsd először a kezed bemutatkozásnál, készségesen válaszolj minden kérdésükre, biztosítsd a kedves apukát, hogy nem csak megdugni és megszégyeníteni akarod a féltett csemetéjét, és a legfontosabb: NE FINGJ AZ ASZTALNÁL!
2013. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es: az idősebb nyújt kezet az illem szerint.


Kérdező: Ezen mit lehet bonyolítani? Beszélj szépen, érthetően, a csúnya szavakat kerülve, ha vacsiztok, akkor köszönj meg mindent, és ne egyél úgy mint egy disznó... De szerintem ezeket magadtól is tudod.


Ne beszélj túl sokat, főleg ha nem kérdeznek, de azért beszari se legyél. Ne öltözd túl az eseményt, de ne egy partyarcos pólóban menjél, hanem mondjuk egy rendesebb ingben.

Ha van ékszered, akkor azt nem feltétlenül venném fel a helyedben.


De ha rendes nevelést kaptál, akkor sok hülyeséget nem tehetsz. Aztán az is lehet, hogy ha mindent jól csinálsz is, akkor sem leszel szimpi... van ilyen.

2013. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

5-ös, a fiatalabbnak kell megadnia a tiszteletet az idősebb felé...


"Ki kinek köszön előre?

Általánosan elfogadott, hogy a férfi a nőnek köszön előre, még nagy korkülönbség esetén is - fiatalabb az idősebbnek, alacsonyabb rangú a magasabb rangúnak, nőtlen vagy hajadon a nőst vagy férjezettet üdvözli előre. Viszont, ha rövid időn belül többször találkozunk valakivel, mondjuk a munkahelyi folyosón, iskolában, akkor már nem kell újra köszönni."

2013. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit bemásoltál, az tökéletesen igaz. A köszönésre, ahogy a szöveg is írja. A kéznyújtásra továbbra is az igaz, amit én írtam. (idősebb a fiatalabbnak)
2013. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2013. szept. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!