Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha még mindig szeretem az expasimat?

Figyelt kérdés

Na szóval arról van szó h. van egy barátom 1,5 hónapja én próbáltam beleszeretni de eddi nem sikerült mert mást szeretek. A volt barátommal szakítottunk egy évvel ezelőtt nagyon szeretem még mindig azóta nem volt egy normális kapcsolatom!!Neki meg csak futó kalandjai voltak...

Most találkoztam vele egy buliba és megfogta a kezem mikor köszönt engem ez annyira érzékyenyen érintett h. majd belehaltam h. nem csókolhatom meg és elhatároztam h. mindenáron visszaszerzem magamnak..

Igazából amikor szakítottunk közös döntés volt mert egyik este elmentünk discoba és mivel unokatesóm is rajtam lógott ezért nem tudtam vele foglalkozni eleget...

Ez vezetett aztán a szakításhoz..De én még mindig szeretem most van neki barátnője de engem nem érdekel mert én mindenképpen visszaszeretném kapni..

én 17 éves vagyok ő meg 19...

Kérlek segítsetek!!!!:S


2009. nov. 1. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

És miben segítsünk?


Nekem van kocsim, vállalja valaki hogy leüti és beráncigálja a kocsiba?

2009. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk abban h. mit tegyek vagy hogyan kerüljek hozzá közelebb újra!!!!
2009. nov. 1. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod az elérhetőségeit. Akkor írj neki valamit és kérj tőle találkozót, tuti nem utasítja vissza. Innen csak egy lépés a többi.
2009. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még várok válaszokat!!:)
2009. nov. 1. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlen fehérneműs képet küldj el Neki. :D
2009. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!