Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyik pillanatban "szeretlek"-et ír, másikban meg facebookon osztja az észt hogy mekkora ku. rva vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 10.-es és abba a suliba jár ahova most mentem én. Mielőtt be kerültem volna az iskolába azelőtt majd nem összejöttünk, de megromlott a kapcsolatunk. Azóta folyton beszélünk facen és egyik pillanatban "szeretlek" meg "holnap találkozunk mucikám".. másikban meg olyanokat ír hogy: mekkora arcom van, pedig csak egy takony 9.es vagyok. Meg hogy miért barátkozok a felsőbb évesekkel? Nem értem hogy mi van ezzel a fiúval.. hangulat változások 5percenként.. lehet hogy megjött neki?:S
2013. szept. 6. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hisztis pi... jah, nem. Kétszínű tuskó. Mi a szart akarsz te tőle?
2013. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
féltékeny!
2013. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd az ilyet a fenébe...

Esküszöm, hogy velem is ez volt(tegnap mondtam meg neki, hogy inkább maradjon meg magának..). Egyik nap még "macikázott" meg így hiányzok, úgy hiányzok, másnap meg már csak piszkált mindenért...de ez hosszú:) A lényeg, hogy szerintem az ilyet te is hanyagold:s Lehet még ő sem tduja mit akar, éretlen.

2013. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem, meg beszélünk, szünetben meglát egy másik emberrel(fiúhaverral) és facen már is kapom az üzit hogy "mekkora egy ku.rva vagyok, meg hogy kis csicska" meg ilyenek.. Amikor meg közöltem vele hogy hagyjon békén, meg a suliba inkább akkor kerülöm akkor meg azt írta hogy: nem kell..
2013. szept. 6. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az egesz generaciotok ilyen-e, vagy ez csak egy kiveteles eset, de ha 10.ben ilyen ez a fiu, nemhiszem, hogy sokkal erettebb lesz a kesobbiekben, jo sokara legalabb is. atyaeg, micsoda feltekenyseg.

Baratkozz inkabb tovabbra is a felsosokkel, talan koztuk mar vannak erettebb fiuk. Ha barmit szeretnel tole meg, mondd meg neki, hogy ne viselkedjen ilyen eretlenul ha akar toled valamit

2013. szept. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja most latom az utolso hozzaszolasodat, hogy te nem akarsz semmit. Akkor meg szarni ra, nem kell foglalkozni a kirohanasaival.
2013. szept. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, látom mindenki azt tanácsolja hogy hagyjam a p.icsába az ilyet! Utolsó kommentelő: igen, elég éretlen. De az iskolában azt hiszi ő a menő mert minden lányt megkaphat. De ezentúl hanyagolni fogom az ilyeneket..
2013. szept. 7. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!