Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az ilyen pasik a sablon a nőknél? Ez kell a mai nőknek? Az ilyen kinézető pasik a nők esetei?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 15. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Vagyis nekem legalábbis nem.
2013. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Jó teste van, de ennyi, a szemét nem látom, pedig az fontosabb nekem. Belsőleg valószínűleg nem felelne meg.
2013. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszenek az ilyenek.
2013. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megnézni jó, de nekem nem kéne :D
2013. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon bejön a teste, meg arcra is helyesnek tűnik
2013. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elmegy a teste, de ha csak ennyit tud nyujtani, az edeskeves.

22L

2013. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mai világban, mikor annyira sokszínűek az emberek, ilyen buta kérdést nem tehetsz fel, nézz szét a világban. Minden féle ember típusban vannak, olyanok, akik sok nőnek az esetei. Ha te éppen egy kockafej vagy te is kialakíthatsz egy csajrajongói tábort, persze csak a kockák között. Ha miniszoknyás, tűsarkús, kokós, bulis szőkékre áll a dákó, akkor valószínűleg életvitelt kell váltanod.
2013. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnám eldönteni, hogy kezdenék-e vele bármit vagy sem, amíg pár mondatot nem váltottam vele legalább. Persze imponáló, ha egy pasi ad magára (pl sportol, az igenis pozitívum), de intelligens nőket csupán kinézettel nem fog meghódítani.
2013. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha legalább ilyen intelligens is mint ahogy kinéz, akkor igen, az esetem. Lehet valaki szexisten kinézetű ha buta mint a föld..
2013. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

külsőre oké lenne nálam, viszont ha pl egy beképzelt egoista majom akkor akármilyen jó pasi lehet , akkor se kéne.


27/N

2013. szept. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!