Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet ebből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből még valami, vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom és én évek óta nagyon közel állunk egymáshoz. Ő eddig kapcsolatban élt, ettől függetlenül éreztem, hogy vonzódik hozzám, de sosem csalta volna meg a párját. Fél éve szakítottak, de még mindig nagyon maga alatt van, nagyon szerette a lányt. Köztünk azóta volt testi kapcsolat és még mindig nagyon jóban vagyunk, de amikor felhoztam a témát, ő azt mondta nem akar velem lenni, mert nem szerelmes belém. Szerintetek ez változhat a jövőben? Úgy értem, hogy régen teljesen úgy tűnt, hogy minden stimmel, beszéltünk is róla, hogy talán majd egyszer megpróbáljuk... Szerintetek elképzelhető, hogy még nem lépett túl és ezért nem akar semmit, vagy ez azt jelenti, hogy már nem is fog?

Tudom hogy a pontos választ ti sem tudhatjátok, de volt aki járt hasonló cipőben? Vélemények?

L24


2013. szept. 16. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nos várj vele adj még neki egy kis időt a szakitás után és utána hozd fel ismét a témát ha ugyanaz a válasz akkor egyértelmüen nem tudja ár veled azt elképzelni mint régen gondoltátok vagy megbeszéltetek.. Semmi esetre ne eröltess most rá semmit csak támogasd légy mellette próbálj törödni vele stb . És majd kiderül mi lehet belőle..
2013. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mentem volna bele. Saját magadat vágtad arcon ez által szerintem. Érdekes felfogás...
2013. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem! Köszönöm a választ.
2013. szept. 16. 23:30
 4/11 A kérdező kommentje:
2 - Lehet. De nem vagyunk egyformák.
2013. szept. 16. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:

És ezzel meg is magyaráztál mindent, igaz? :) Édes Istenem.

Én megvártam volna, amíg talpra nem áll a srác. Ő sem volt százas, az szent. Most várjál szépen, és ha meg akar dugni, tereld le, mert ez csak fizikai kizsákmányolás a részéről.

2013. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért, mit kellett volna neked megmagyaráznom?

Az, hogy te mit tettél volna az más kérdés, erre is mondtam, hogy nem vagyunk egyformák, ahogy a részleteket sem tudod, úgy ítélkezni is alaptalan.

A kérdésre persze nem válaszoltál. Legalábbis az én kérdéseimre biztos hogy nem.

2013. szept. 16. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pont így jöttem össze a barátommal, csak az én helyzetem kicsit neccesebb volt, mert az ex még a képben volt amikor már velem kavart .Hidd el van remény. :) és rájöttem hogy megéri várni, én teljesen kilátástalannak láttam a helyzetemet, nem egyszer volt úgy, hogy inkább feladom.. de kiálltam magamért és megszereztem magamnak :) bebizonyosodott hogy velem jobban járna. És hát azóta is együtt vagyunk .:) sok sikert. ja hozzáteszem én egy évet futottam utána ;)
2013. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát én is nagyon kilátástalannak látom az egészet...

Hány évesek vagytok?

2013. szept. 16. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
én 18 ő 25 :)
2013. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem neki most csak arra voltál jó, hogy picit ápoltad a sebeit... közbe meg elrontottad a barátságotokat :/

Igazán végül is nem hibás egyikőtök sem! Előbb-utóbb megtörtént volna!


Azért próbálkozz, hátha... :)

2013. szept. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!