Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy testépítő barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy testépítő barátnőjének lenni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, testépítő. Egész jól alakul köztünk minden, de ha összejövök vele, milyen életem lesz? Hallottam róla hogy ezek a típusú srácok nem nagyon járkálnak el sehova stb.. szerintetek?
2013. szept. 18. 16:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
A nővérem volt pasija testépítő...10 évnyi járásuk alatt kb elmentek 8-szor valahová...csak annak élt.
2013. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
te leszel a súlyzója
2013. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

Biztos jó, leszámítva hogy ezek e hústornyok impotensek lesznek a sok szartól amit megzabálnak.

Gondolom, neked nem fontos a szex, hanem egy igazi lelki lény vagy...

2013. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom kapni fogsz egy halom ostoba,sztereotip válszt is...azokkal ne törődj.


A testépítés egy életforma.Ugyanúgy mint pl. a művèszet.

A testépítő nem azt nézi az ételben,hogy milyen finom,hanem hogy milyen tápanyagokat tartalmaz.

Egèszségesen él,nem cigizik,nem piál.

Szigorú napirendje van.

2013. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Na,a 3-as pont egy olyan előítéletes bunkó akiről beszéltem.


Miért lenne valaki rögtön kokszos attól hogy testépítő? Főleg Magyarországon ahol tiltva van..

2013. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Tiltva van, tehát nem létezik. Szeretnék a te világodban élni.
2013. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Nem,csupán beszerezni kva drága és nehéz.Gondolkozni esetleg?

Kokszolni másrészt csak a versenyző profik valamint az agyatlan barmok szoktak.Nem hinném hogy a szóban forgó srác ezek közé tartozik.

2013. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Meghajolok az érveid előtt.
2013. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

velem akart járni egy, értelmes is volt lehetett vele jókat beszélgetni stb. csak akkor én már szerelmes voltam másba.

ő pl. elment bulizni (persze alkoholt nem ivott de anélkül is jól érezheti magát az ember). moziba is ment, ide-oda... szóval ez is általánosítás... igen, fontos nekik, igen, ez az életük, de attól még az fér bele a maradék idejükbe, ami a többi embernek... amit akarnak hogy beleférjen.

2013. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

én pl már benne vagyok ebbe az életmódban 1 éve. de ha nem lennék akkor is ugyanannyit kockulnék :DDD

mondjuk ha van barátnőm akkor meg szoktam erőltetni magam hogy programokra menjek el :D meg jobb is az, bár ez csak akkor szokott kiderülni ha már rávettem magam hogy elmenjek valahova :)

F

2013. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!