Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontos a nőknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a nőknek az őszinteség?

Figyelt kérdés

Vagy mikor/miben számít?


Mert ha megmondom neki, hogy nagy a segge, rossz a haja, akkor már baj, hogy őszinte voltam...


2013. szept. 23. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az őszinteség nem egyenlő a bunkósággal.
2013. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha majd kikéri a véleményedet akkor udvariasan,tapintatosan elmondod hogy akkora a segged mint ide Lacháza.
2013. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Arra vágyik a nő (is) aminek híján van...
2013. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ilyen értelemben fontos nekik az őszinteség. Inkább arra vonatkozik, hogy mit érzel vele kapcsolatban és, hogy ha kérdezi, hogy hol voltál, akkor őszintén megmondod.
2013. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
A nők genetikailag úgy vannak programozva, hogy támaszt keresnek a mellettük levő férfiban, akiben teljesen megbízhatnak. Az a megnyugtató nekik, ha a férfitől olyan visszajelzéseket kapnak, ami alapján biztonsággal érezhetik, hogy a férfi kitart mellettük, mert elégedett és boldog mellettük.
2013. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik valaki, akkor úgysem vagy vele (gondolom én).

Ha valaki tetszik, akkor pedig nem akarod megváltoztatni.

Tehát ebben a formában nincs rá szükség, minden másban viszont igen.

2013. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Őszinte lehetsz tisztelettel és tisztelet nélkül is.

Ha tisztelettel vagy őszinte akkor teljesen mindegy, hogy mikor és miben vagy őszinte, mert tiszteletben tartod a "párod" működését, lehetséges lereagálásait.

Amennyiben tisztelet nélkül vagy őszinte, ebben az esetben, számolhatsz az ezzel járó lehetséges reakciókkal.

Ha megszokásból, vagy azért vagy tiszteletlen, mert még nem figyelted meg "párod" működését, ebben az esetben, sokat számítana az, hogy milyen módon vagy őszinte, hogy az elfogadható és megérthető legyen, a kapcsolatotokhoz mérten.

2013. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy városi legenda. Kitörölheted a s...d a nagy őszinteséggel. A mesékben hisznek...
2013. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amiért a férfiaknak fontos, azaz hogy tudjuk, merre hány méter.


Ha megmondom neki őszintén , hogy visszavehetne a sörivásból, mert kezd lehangoló lenni a has körfogata, de ettől én még nagyon szeretem, és jó vele az ágyban, nem biztos, hogy a mondatból a dicséretre koncentrál.


Szóval elég sok mindentől függ, hogy hogyan van tálalva az őszinteség, és ki mennyire érzékeny, van olyan, aki nevet a kritikán és elintézi azzal, hogy "kabbe drágám".


Pár év elteltével pedig olyan őszintévé is válhat egy kapcsolat, hogy visszasírja az ember az udvarlás lila ködös időszakát, akkor is, ha mindenki tudja, hogy akkor még mindent másként láttunk:-)

2013. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!