Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza egy lány bizalmát?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy belezúgtam egy lány barátomba, amit nem akartam, hogy megtudjon, csak egy részeg és őszinte pillanatomban elmondtam neki MSN-en. Nem beszéltünk róla konkrétan, szal lehet, hogy annyira nem is vágja mivan, de sztem képbe van. Azóta én is másképpen viselkedem vele és észrevételem szerint ő is. Nem akarok tőle semmit, a barátom. Elvagyunk most is, csak látom rajta, hogy nem mer ennyira a szemembe nézni és hát azér nem olyan mint volt na. mit tudnék csinálni?
2009. nov. 7. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Kemény eset. Szerintem majd idővel normalizálódik. :)
2009. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy látod, hogy nem stimmel valami. Kérdezd meg, hogy mi. Amikor elmondja az MSN-t, akkor nézz rá picit meglepetten, és mond, hogy nem emlékszel, hogy ilyet csináltál volna, de bocsánat, ha esetleg mégis, és ezzel felzaklattad.
2009. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Háát.

Ez miért lenne bizalom vesztés?

Sztem természetes hogy másképp viselkedtek.

Beszéljétek meg, és rendbejön!

2009. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nhát arra, hogy beszéljek vele azér rá kell gyúrnom, mert nekem is elég kínos a helyzet...
2009. nov. 7. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Mondjad el az igazat! tudod a sánta embert hamarabb utolérik mint a hazug kutyát:)
2009. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogsz vele beszélni, nem fogod hagyni a francba, akkor miért írogatsz ide? Mit mondjunk még?
2009. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Joh értem én!
2009. nov. 7. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!