Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez így a népszerű pasiknál?

Figyelt kérdés

A legtöbb srác, akiért odavannak a lányok kb bárkit megkaphatna, de sokszor van olyan, hogy bár az illető csajozgat, akár barátnője is van, de akit igazán akar, az mindig egy elérhetetlen lány.

Ilyenkor hogy lehet az, hogy kb minden csajnak kell az a pasi, csak annak a csajnak nem? Holott a srác kb a csillagokat is lehozza az égről, és mellé még ugye baromi jól is néz ki...

Én nem vagyok érintett egyik oldalról se a sztoriban, csak olyan fura ez. :) Ti hogy látjátok?


2013. szept. 28. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért elérhetetlen a lány, mert a lány visszautasítja. Mi ebben a fura?
2013. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom mit jelent az elérhetetlen szó, nem ez a kérdés. :)

Csak akkor is, más nők olvadoznak a közelében, a kiszemelt lány meg látszólag olyan hűvös, távolságtartó. Ilyenkor vajon tényleg nem mozdul meg a lányban semmi?

2013. szept. 28. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a tény, hogy 99 lánynak tetszik egy adott személy, nem biztos, hogy a maradék egynek is bejön. Amúgy meg nem hinném, hogy ez lenne a népszerű pasiknál. Sokuknak van barátnője.
2013. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, h a pasinak elege van az olyan csajokból, akiket könnyen megkaphat, ezért egy visszahúzódóbb, csendes lánynál teper, aki viszont nem akarja elhinni, h annyi csaj közül pont ő kell a srácnak.

Vagy nem akar szerető lenni, ami teljesen érthető.

2013. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen esetem. Én az ő szájából is, és másoktól is hallottam dolgokat, hogy viselkedik.

Ha annyit írok, hogy egy nagyképű, sötét paraszt, akkor még igazán kedves vagyok.


Szóval nálam nagyon leírta magát a srác, így koptattam is hamar lefelé.

2013. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!