Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít nagy dolognak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nagy dolognak, ha elkezdtem egy lánynak udvarolni 30 évesen ( Ö 28), akivel haverkodtunk már 1 ideje és kb 1-2 hónap beszélgetés stb. után összejöttünk, majd rá 1 hónappal összeköltöztünk?

Figyelt kérdés
Azóta van már egy kisfiunk is, tehát már pár éve együtt vagyunk. Csak van aki azt mondta, h nagyon gyorsan összeboronálódtunk.
2013. szept. 29. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene mások véleményével törődnötök. Ebben az életkorban már annak kellene a természetesnek lennie, amit te csináltál, elvégre nem 15 évesek voltatok.Röhej,hogy a mai palik évekig szüttyögnek, aztán sosem nősülnek meg. Te csináltad jól. Tojd le a hülyéket!
2013. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megvan a maga tempója. Nektek vszeg ez.

Ha meg jelenleg is jól megvagytok együtt, akkor még az is titeket igazol, hogy jól ráéreztetek.

2013. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mar ismertetek egymast egy ideje, ugyhogy tudtatok kb, hogy milyen ember a masik, szoval nem gondolom, hogy elhamarkodott. Hamarnak viszont hamar tortent minden, de van amikor az ember erzi, hogy o a megfelelo ember. Akkor meg minek varni :)
2013. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Feke88 ***** válasza:

Nem b...tok el az életeteket felesleges körökre! Ha az én véleményem érdekel, jól csináltátok!

30/28 évesen már csak nem akartatok fél évet járni az első csók előtt? Ebben a korban már ezt ideje is volt kinőni.

2013. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!