Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy és hol ismertétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és hol ismertétek meg a feleségeteket vagy a férjeteket?

Figyelt kérdés

Írjátok le, hogy mennyi után jöttetek össze és mennyi idősek voltatok és most hány évesek vagytok!


Milyen a házasságotok?


Sztorik jöhetnek!



2013. okt. 5. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Fősulin jöttünk össze, 26 évesen összeházasodtunk,azt hittem ő életem szerelme, 3 kicsi, a házasságunk egy 0. Mindenkinek próbáljuk a szuper párt játszani miközben nem szeretjük egymást, egyébként most vagyunk 36 évesek ...
2013. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért 0? Kifejted bővebben?
2013. okt. 5. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem foglalkozunk egymassal, az anyós vigyáz a gyerekekre, hazaérek a munkából hulla fáradtan és én vagyok a rossz, a szar alak. A feleségem külföldön dolgozik, napokra haza se jön. Ha nem lennének a gyerekek már rég nem itt lennék.
2013. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért válsz el akkor? 36 vagy...lehetnél még boldog! :)
2013. okt. 5. 13:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért nem* válsz el?
2013. okt. 5. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi diákmunkán ismerkedtünk meg jan.ban házasodtunk:)a házasságunk"latinos"de szeretjük egymást:)Am hungarocell lapokat pakoltunk együtt,s mivel én nem értem fel a kupac tetejéig ő emelt fel odaXDvan egy kicsi baba is:)
2013. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja,bocsi én 22 férjem 21:)én 18,ő 17volt a megismerkedéskor:)
2013. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!