Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb módszer arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb módszer arra, ha az ember barátnőjének rossz a kedve, és megnyugtatni se lehet, mert nem hagyja magát?

Figyelt kérdés

Számtalan esetet láttam. A lány valamiért szomorú volt, vagy rossz kedve volt, vagy megjött neki, vagy honnan tudjam, és a barátja próbálta vigasztalni, hogy "semmi baj, jobb lesz..." és erre a lány "Nem! Nem lesz jó! blablabla..."

És utána próbálta, hogy nem mond neki semmit, csak megsimogatja, átöleli, és a lány meg elhúzta magát, hogy "hagyjál!"


Másik eset amit láttam, a lány ilyen "hiszti rohamot" kapott vagy hogy mondjam, elkezdett balhézni, hogy " a f**om kivan, semmi kedvem! Minek kell megcsinálnom?! Nem igaz, hogy folyton ezzel nyaggatnak! Elegem van már!"

Erre is a barátja próbálta nyugtatni hogy "Ne legyél ideges, gyere ide, nyugodj le!" Erre a lány "Nem, nem megyek! Nem akarom megcsinálni! Folyton ezzel idegesít mindenki! Elegem van már de nagyon!!!"


Ja és ezekben az esetekben nem a barátjára volt mérges a lány, vagy nem Ő volt az okozója, csak próbálta ugye megvigasztalni a barátnőjét, de az nem hagyta magát.


Ilyenkor mi a teendő? Hagyni kell, hagy tombolja ki magát a hölgy?



2013. okt. 8. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Férfiak számára erre találták ki a kocsmát.
2013. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:D
2013. okt. 8. 18:16
 3/19 anonim ***** válasza:
Le kell szarni, és ha ez gyakran előfordul, lapátra kell tenni.
2013. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenkor kell jól megkúrni őket... akarom mondani lemenni a kocsmába, ha kedves az életed :D :D
2013. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Leönteni egy vödör vízzel.
2013. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha sokat beszél ( csókold meg ha meg akkor is hisztizik fogalmam sincs) amúgy nekem is volt már ilyen, de a barátom mondta hogy mi a bajod? Aztan én is ezeket csináltam és ő meg 'leszarta' ( es úgy csinált mint aki bedurcizott) én meg elhittem és rossz volt hogy tőlem volt ő is lehangolt és bocsánatott kérdtem és minden jó xD ( amúgy lehet nem érted amit probáltam leírni de azért probáltam érthetően)
2013. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
De viccesek az előttem lévők.Pedig nagyon sok lány ilyen .ez van. Én inkább arra tudok válaszolni,hogy mit NE csinálj. Ne viselkedj úgy mintha leszarnád őt és Ne tegyél rá egy lapáttal ha ideges (pl. ne sértődj be te is ha idegességében csúnyábban szól hozzád). Mert ha ezeket teszed akkor valószínűleg még nagyobb bajt csinálsz.
2013. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kérlek menekülni kell. Ahogy írtad semmit nem lehet tenni ha egy nőre rájön a hiszti. Ott kell hagyni a csába hogy dühöngje ki magát, és majd szóljon ha végzett.
2013. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Éter!
2013. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Nő vagyok, de tényleg azt tudom javasolni, amit sok bölcs előttem szóló írt. Ha a barátnőd 'csarohamot kap, hagyd a francba, menj a közeléből. Hiszti ellen aligha tud férfiember tenni.
2013. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!