Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy ferfi akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferfi akibe szerelmes lettem, de az elejen mi csak laza kapcsolatot beszeltunk meg, nem komolyat. Ebbe bele is mentem, en sem akartam szerelmes lenni, de az lettem. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez szívás, de nem kicsit.
2013. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg!
2013. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Várható volt, hogy beleszeretsz, ha jó vele.

És ő mit érez? Még mindig nem akar semmi komolyat?

Ha így van, akkor gyorsan menekülj, mert nagyon sokat fogsz szenvedni.

2013. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En ugy erzem, mivel egyre tobbet vagyunk egyutt, hogy o is maskeppen viselkedik velem. Tegnap peldaul mikor nala voltam, eszrevette,hogy rossz kedvem van, szomoru vagyok, es vigasztalt meg szorakoztatott 2 oran keresztul, hogy jobb kedvem legyen. Szeretnem vele megbeszelni, de felek tole, mivan ha o hagy el ha megtudja hogy en beleszerettem?
2013. okt. 9. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ezt így rögtön ki kell mondani konkrétan, hogy szeretlek. Te is szeretsz?

Biztos érzed abból, hogy milyen veled, hogy ő most hogy érezhet. Kicsit hagyd még alakulni a dolgot és úgyis kiderül, hogy mi lesz.

Ha meg csak te szereted és ő nem, akkor nem is baj, ha elhagy vagy elhagyod.

2013. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*de felek tole, mivan ha o hagy el ha megtudja hogy en beleszerettem?


Ez miatt nem hinném, hogy bárki-bárkit is elhagyna.


Lehet, hogy Ő is viszont szeret, ebbe miért nem gondolsz bele?

2013. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő is szeret, csak nem mondta még, vagy mert még magának sem vallotta be.
2013. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!