Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az ember elhiszi, hogy az, aki egyszer megcsalta és otthagyta egy másik nő miatt az valaha is igazán szeretni fogja és hű lesz hozzá?

Figyelt kérdés
Elhittem hogy egy év különélés után újra velem lesz boldog és nem jelent neki semmit az, akiért anno elhagyott a párom... Elhittem neki és úgy volt hogy összejövünk... erre kiderült hogy vele is lefekszik közben... mi ez??? Miért voltam ilyen hülye? Miért kell a szex neki mindenek felett??? Tényleg minden férfi ilyen? :'(
2013. okt. 12. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ostoba. Nem minden férfi ilyen.
2013. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem, nem mindenki ilyen. Viszont aki egyszer megcsal, az máskor is megfogja tenni, ezért nem kell új esélyt adni a hűtlen félnek.
2013. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

msgadat verted át.


nemmindegyik ilyen.

2013. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én hittem, mert életem szerelme volt... és míg élek az lesz... de nem hinném hogy lesz még egy ekkora csalódás, fájdalom az életemben... nem hinném, hogy valaha bárkiben is hinni fogok..
2013. okt. 12. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sajnos egy életen át kísérő keserű ízt hagyott benned, és tuti, hogy a bizalmad is megingott az emberekben, De!

Fel a fejjel! Mutasd meg, hogy Te többet érsz ennél! Szedd össze magad, és mutasd meg ki vagy! Én biztos vagyok benned, hogy Te ennél több vagy, ennél jobbat érdemelsz, és abban is, hogy meg is kapod!

Nehéz most, de csak Te tudsz segíteni magadon! Ne csüggedj, hisz ami nem öl meg, az csak erősít!

Ez egy barom volt, de rajta kivül van rengeteg olyan, aki igazán megérdemel Téged, és tud értékelni Téged!

2013. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem valószínű, hogy ez "szex mindenek felett".

Egyébként komolyan kérdezed? ... Ti nem szerelmeskedtek?...

És az nem fontos Neked mindenek felett?:-o

2015. jún. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy.
2018. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!