Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pedálozik minden áron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pedálozik minden áron egy új kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Pasimmal két hete szakítottunk,pár év után.Az ő lakása volt,nekem kellett elköltözni.(már többször összevesztünk, de másnap mindig visszasírta magát,míg most mondtam neki,hogy nekem aztán egy hét múlva megint ne jöjjön bőgni,hogy vegyem vissza)


Pár nap múlva mégis jött,sírva,hogy ő nagyon szeret,velem képzelte el a jövőjét,satöbbi.DE a düh és a büszkesége nem engedte azt mondani,hogy béküljünk ki megint.Pedig tudom,lelke mélyén azt szeretné.csak fél,hogy most végleg visszautasítom. Én meg csak azt szeretném,hogy bünhődjön is valamennyit,mert mindeddig túl könnyen megúszta,sosem kellett igazából megharcolnia értem a baklövései után.


De ezalatt,amíg nekem rinyált, napi sok emailt és sms-t küldve, hamar kitárskeresőzött egy nőt,akivel már párszor randiztak.Rendesen rátelepedett a csajra,s a barátainak de az új nőnek is azt hajtogatja,hogy bele fog szeretni (ezalatt nekem írogat leveleket még hajnali 5-kor is,hogy nem kellett volna szétmenjünk,stb.)

Az új nőnek is érzelmekről kezd beszélni,azt akarja sejtetni vele,hogy beleszeretett,vagy ilyesmit.


Most akkor mi ez az egész,engem sirat,mégis új nőre nyomul, alig néhány nap alatt?

Meglehet,hogy tényleg beleszeret ? lehet úgy tartós kapcsolatba kezdeni,hogy még nem vagy túl a másikon?

(féltékeny vagyok)



2013. okt. 16. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel a pasival nem kezdenék és nem folytatnál semmit. Ez a pasi nem érett egy normális stabil kapcsolatra, éretlen személyiség, ez ha bajba kerülnél elfutna. Szóval csak a drága idődet vesztegeted.
2013. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod ha nincsen ló jó a szamár is, ha nem mész vissza hozzá jó lesz az új is. Majd melette elfelejt téged. Nekem se kéne vissza egy ilyen pasi , jobban jársz nélküle
2013. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
41 éves a pasi.Tehát nem éppen huszonéves ...
2013. okt. 16. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:

3 Nem korfüggő ha valaki éretlen. Viszont az irásodban több olyan dolgot is felfedeztem, ami arra utal, hogy kamuzol, és hogy az új nő több a pasinak mint te és ez téged baromira irritál.


Egyáltalán milyen szóhasználat az, hogy kitárskeresözött?

Meg rendesen rátelepedett a nőre?:)


Szóval szerintem az egész kérdésed kamu.

2013. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdésem, siettemben és idegességemben írtam meg.Túl sok mindent bele akartam süríteni néhány sorba.

Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel mostmár,azt sem tudom,mi van valójában és hogy csak azért kapaszkodiküe egy új nőbe-kapcsolatba,hogy bosszúságot okozzon nekem,vagy tényleg lehet az is,hogy bejön neki ez az egész .

2013. okt. 16. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!