Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal fél éve vagyunk együtt. Minden szép és jó. Kedves velem, sose csalna meg, egy imádni való pasi! Jobbat nem is kaphatnék! De féltékeny vagyok a múltjára! Lehet hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött az egész hogy megtudtam, lefeküdt az egyik barátnőmmel, vagyis már az előtt tudtam hogy összejöttünk volna. De már 1.5 éve! Azóta folyton kérdésekkel bombázom, de nem azért mert akarom, hanem kikényszerül belőlem!Kivel volt? Hol volt? Volt e valakivel a közös szobánkba rajtam kívül? Nem is akarok róla tudni mégis belehalok ha nem kérdezhetek rá! Ez rossz mert egész nap ezen rágódok! Persze közölte velem hogy nem szívesen beszél erről. Fogytam 3 kilót egy hét alatt! De eddíg nem érdekelt!Nem értem magam, miért rágódok ilyeneken!Ha tudtok valami okosat írjatok.
2013. okt. 19. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagyd a múltat, ennek semmi értelme!!!!!!!!
2013. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
felesleges a múlton rágódni és ezt egy olyan lány mondja neked aki kigyógyult ebből. mert én is ilyen voltam. de aztán rájöttem valamira: a párom engem választott és velem van. engem szeret és csak én kellek neki. ő sem törődik a múltammal én sem az övével. a jelen a fontos.
2013. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még csak nem is az, hogy felesleges, de semmi közöd hozzá, semmi jogod hozzá, hogy ez zavarjon!!! Szerintem az a baj, hogy túl kevés tapasztalatod van, és nem bírod helyén kezelni a dolgokat! Csak annyit tudok írni, hogy nőlj fel és csak hogy tudd, ezzel könnyen kiábrándíthatod magadból a párod, úgy hogy jobb ha lenyugszol!
2013. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A féltékenység a saját önbizalom hiányából fakad.

Egy pasi a kiegyensúlyozott lányokat szereti, nem pedig az aggodalmaskodókat.

A kötöttségektől meg menekülnek.


Ezek alapján nem vagy éppen jó helyzetben.

Viszont, ha egy kis szemléletváltás segíthet:


Ahelyett, hogy a pasit néznéd, hogy ő mennyire jó meg tökéletes, és izgulsz hogy elveszíted, nézd magát a kapcsolatot és annak minőségét. Mert az ugye már nem annyira tökéletes. Izgulsz, görcsölsz és ez nem jó. Tehát engedd el magad, mert végül is olyan dolog miatt problémázol, ami nem annyira jó neked.


Ez lehet hogy furcsán hangzik, de próbálj így hozzá állni. Foglalkozz magaddal, ne vele, csinál, amit csinál.

Ha így folytatod, akkor az a kapcsolat végét jelentheti, mert már idegesíted és ez rossz.

Biztosan ő is féltékeny lenne, ha egyszer csak azt venné észre, hogy magaddal foglalkozol, barátnőzöl, és egy kicsit lesz.rod őt, mert ugye néha azt is kell.

Ezzel a lépéssel fordítanál a helyzeten.

2013. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy tudom hogy jogtalanul féltékenykedek rá, mert az én múltam sokkal zűrösebb mint az övé.Tapasztalatom is van elég. És mondom eddíg ilyen nem volt soha!!! Hogy ennyire rá rezegjek a témára hogy már testileg hat ki! Tudom hogy ez rossz. Mert én sem szeretném ha faggatna! De olyan mintha egy belső hang azt mondaná hogy muszáj megtudnom, persze ha megtudnám az igazat arról ami érdekel és nem tetszene padlót fognék:/ De valahogy mégis beférkőzik a gondolat!! Szeretem Őt és Ő is engem, és nem is értem hogy miért rágódok ezen a dolgon... és ez bosszant a legjobban.
2013. okt. 19. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Kenyszergondolataid vannak, segitsegre szorulsz, menj el egy pszichoterapeutahoz (pszichiater, aki nem azzal kezdi, hogy tablettakat kell nyelned, hanem kognitiv sikon probalja megoldani ezt a problemsdat)
2013. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta! Próbálok magamon segíteni! Nem akarom a múltjáról faggatni, mert ő sem teszi!
2013. okt. 21. 13:49
 8/11 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy lenyugszom egy darabig és utána újabb és újabb kérdés jut eszembe amin rágódhatok! Lehet hogy baj van az agyamban :D
2013. okt. 21. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugy ahogy mondod mindig keresel magadnak valamit amin ragodni vagy aggodni fogsz. Segitsegre van szukseged.
2013. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanugy vagyok mint te. Imadjuk egymast, csak en kellek es vagyok neki, es megis halalosan feltekeny vagyok. Es amikor teljesen belemerulok a gondolatba, mar neha sirok is. Hogy miert? En sem tudom.De igen, tudom. Azert sirok mert anyyira szeretem es imadom, h. nem akarom ot elvesziteni.
2014. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!