Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti megismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megismerkednétek olyan fiúval aki nagyon vonzónak találja a dohányzó hölgyeket?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy rendkívül szexinek tartom ha egy nő cigarettázik. Az eddigi kapcsolataimban a partnereim nemigen cigiztek, és rájöttem hogy ez is elég fontos nekem.

Dohányzó nők véleményére lennék kíváncsi, hogy ők hogyan viszonyulnának ehhez a "rajongáshoz", ha a párjuk ezzel állna elő. Zavarna titeket ez egy kapcsolatban vagy esetleg bevetnétek a cigarettát a csábítás egy eszközeként is?:) Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ne a dohányzás káros hatásaira hívja fel a figyelmem és hogy milyen undorító dolog. Életkort is írjatok ha kérhetem. ;) Köszönöm!



2013. okt. 20. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Èn nagyon utálom ha egy nő pöfékel...!!!
2013. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Zavarna, engem a büdös életben nem venne rá, hogy rágyújtsak.
2013. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát,, lol, én ismerek dohányzó lányt de, amennyire én tudom, neki különösebben nem imponál hogy "HUUH neked bejön a dohányzás??!! dee jóóó :$ szeretlek:3"


szóval most ha ezzel akarsz nyalizni full fölösleges, meg majd akkor miattad direkt többet szív vagy mi? "ohh, nézd csak drágám mi van a számban... pfffuhhh"


amúgy csak mellékesen x lány használ olyan szagtalanítót vagy mit, csak mert szerintem ez gusztustalan kissé, főleg ha nagyon érződik, naaa azz ...

2013. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ja és 2. leakar szokni, szóval lehet hogy te leszarod a káros hatásait, de szerintem azért sokan nem azért dohányoznak hogy neked tetszenek, és főleg nem miattad fog rágyujtani, de ezt igazából már írtam,


jaa és egyébként is csak egyre drágább lesz, jó hobbi..

2013. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú, hogy ezen az oldalon ilyen kevesen tudnak olvasni, szöveget érteni. A kérdés DOHÁNYZÓ nőknek szólt és direkt hangsúlyoztam, hogy ne arról fröcsögjetek a cigi milyen rossz. Ezentúl a kérdésre válaszoljatok ha már vesztitek a fáradtságot hogy írtok...
2013. okt. 20. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csak buliban szoktam rágyújtani néha. Engem pl nem zavar, ha egy pasi szexinek találja, én is szexinek találom, ha egy férfi dohányzik, de nálam ez egyáltalán nem szempont. Ha dohányzik dohányzik, ha nem, akkor nem.
2013. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én dohányzom. Nem használnám "csábításként" mivel ez nekem már természetes, hogy rágyújtok.

És nem zavarna, ha a párom azt mondaná, hogy neki tetszik.

Igazából semmin sem változtatna...

2013. okt. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Életkor lemaradt: 22/l
2013. okt. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

na hát én konkrétan egy dohányzó lány véleményét írtam le,,,


de látod írtak dohányzó lányok, őket se hatja meg, és csak hogy érezd mennyire számít a kérdésed, azóta pont beszéltem is a lánnyal a kérdésről


hát képzeld továbbra is nem, nem gyújtana rá ezért, baromira nem tudja érdekeleni, ez nem valami szexepil, vagy párválasztó pont a számára.

2013. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy dohányzó férfi is nagyon szexi tud lenni (de valahogy mindig olyanokat fogok ki, akik egyszercsak le akarnak szokni mellettem:D)

Én dohányzom, de mondjuk érdekes lenne csak azért rágyújtani, mert a párom izgatja.

19/L

2013. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!