Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most mi a helyzet? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi a helyzet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemmel 2 honapja szakitottunk. (az osztálytársam) És mióta szakítottunk mindig minden órán engem néz meg ha elmegyünk egymás mellett akkor tök gyengéden hozzám ér meg minden.. Nem birok túl lépni rajta. És ezekből amiket leirtam szerintetek ő még szeret? És mit tegyek? Hagyjam az egészet a fenébe? 15/L
2013. okt. 21. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érezzem magam kínosan, hogy nekem 18 éves fejjel nincs exem? :D
2013. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet vissza akar kerülni a "barátzónába".
2013. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell osztálytárssal járni... Utána kínos lesz minden ha szakítotok.
2013. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) és az első válaszolónak üzenném hogy mért ne lehetne nekem 15 évesen barátom??? attól hogy te 18 vagy és nincs attól nekem 15 évese lehet. :|
2013. okt. 21. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
minek kell siettetni... amúgy szerintem ne csinálj semmit, legyél passzív de ne elutasító, majd lép ő ha akar. Ki szakított és miért?
2013. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló irj privit megirom miért szakítottunk. És köszi a választ! :)
2013. okt. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!