Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha csak azért van velem mert nem talált jobbat? Ti mit tennétek ha ez lenne a helyzet?

Figyelt kérdés
Túl lehet ezen lépni? A páromnak sok jó csaj ismerőse van de mindegyik foglalt. Én csak átlagos vagyok és szerintem nem is kíván annyira amennyire kellene. Félek el fog hagyni ha egy "álomnő" felszabadul. Nem is túl jó a kapcsolatunk de én örülök, hogy sok év után van végre valakim, nem szeretnék szakítani.
2013. okt. 21. 18:43
 1/3 NyolcOne9 ***** válasza:
Ezaz! Agyalj ilyen hülyeségeken. Gratulálok.
2013. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz ilyeneken, ne csak azért legyen pasid, mert rég volt. Azért, mert tényleg szeretetre vágysz, megértésre, közös élményekre, boldogságra. Miért gondolod azt? Hogy érted, hogy nem túl jó a kapcsolatotok? Írj privit, úgy könnyebb :)
2013. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érezni lehet. Nekem volt ilyen kapcsolatom, akkor persze tagadta, de utólag bevallotta. Nagyon sok kárt okozott az önbecsülésemben, mert végül igen, amint egy jobb csaj érdeklődést mutatott iránta, én repültem.

Ha nem jó a kapcsolatotok és ilyen gondolataid vannak, talán okosabb szakítani.

2013. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!